ورزش 3/کوین پرینس بواتنگ مدعی است زمانی که با بارسا قرارداد امضا کرد چاره‌ای جز دروغ گفتن نداشت تا بتواند بازی کند.
کوین پرینس بواتنگ تابستان گذشته تصمیم گرفت از دنیای حرفه‌ای خداحافظی کند. این مهاجم دورانی طولانی داشت که در آن برای تیم‌های زیادی از جمله لاس پالماس و بارسلونا بازی کرد.
حالا، این بازیکن بازنشسته، در پادکست فایو گفت:"به یاد دارم که وقتی به بارسلونا رسیدم بلافاصله از من پرسیدند بهترین بازیکن جهان کیست؟ باید بگویم که لیونل مسی بود اما دروغ گفتم! این یکی از بزرگترین دروغ‌های زندگی من بود."
فوتبالیستی که برای تیم ملی غنا بازی کرده دلیل اینکه چرا باید بگوید ستاره آرژانتینی بهترین بوده را بیان می‌کند:"معمولاً همیشه حقیقت را می‌گویم، اما دروغ گفتم زیرا این تنها راه پوشیدن پیراهن بارسلونا بود. برای هواداران بارسا متاسفم، اما در نوجوانی همیشه از رئال مادرید حمایت می‌کردم. عاشق کریستیانو رونالدو هستم اما آن‌ها به من گفتند که باید مسی را به عنوان بهترین معرفی کنم و در غیر این صورت بازی نمی‌کردم."

بواتنگ در مورد وضعیت مسی در رختکن و حکایتی از زمان رفتن کریستیانو به ایتالیا صحبت کرد:"مسی کاپیتان بود، اما در رختکن زیاد صحبت نمی‌کرد. یک بار زیر دوش صحبت کردیم و او از من پرسید که آیا گلزنی در ایتالیا سخت است، زیرا رونالدو در آن زمان آنجا بود. او رقابتی که با رونالدو داشت را نشان داد. به او گفتم که آنجا برای رونالدو سخت‌تر بود و سه سال طول کشید تا در هر بازی گلزنی کند. مردم خیلی راحت فراموش می کنند که او در آنجا چه کرده است."

مهاجم سابق در ادامه قدردانی که از کریستیانو دارد، اطمینان می‌دهد که اریک تن هاخ باید یونایتد را به خاطر رفتاری که با ستاره پرتغالی داشت ترک کند:"تن هاخ باید منچستریونایتد را ترک کند، به خصوص پس از کاری که با کریستیانو رونالدو و سایر بازیکنانی که درگیر بحث با او هستند، انجام داد. او سطح مناسبی برای مربیگری منچستریونایتد ندارد. موقعیتی را تصور کنید که یک گلزن در فهرست وجود دارد و به سادگی او را اخراج می‌کنید. ایستادگی مقابل بهترین بازیکن تیم؟ اینطور نیست، باید برای او احترام قائل بود."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید