ورزش 3/در دقایقی که نساجی یک بر صفر عقب بود و نیاز به حفظ آرامش خود برای رسیدن به دروازه حریف و جبران گل خورده داشت، یک حرکت عجیب  از سوی وحید محمدزاده کاپیتان نساجی باعث وقوع یک جنجال بزرگ شد!
در دقیقه 31 بازی نساجی و الهلال، میتروویچ ستاره سرشناس تیم سعودی در یک نبرد تن به تن با وحید محمدزاده کاپیتان نماینده ایران برخورد کرد؛ محمدزاده اگرچه در این صحنه توپ را دفع کرده بود، اما اعتقاد داشت که مهاجم الهلال روی او خطا کرده و داور به اشتباه از این صحنه چشم پوشی کرده است.
کاپیتان نساجی و بازیکن خارجی الهلال به همین خاطر یک درگیری لفظی پیدا کردند که همین مساله به سایر بازیکنان دو تیم کشیده شد و در نهایت ثانیه هایی برخورد نزدیک اعضای دو تیم و حتی درگیری فیزیکی دو طرف را نیز شاهد بودیم. در این لحظه ابتدا سلمان فرج بازیکن الهلال در شلوغی خودش را روی زمین انداخت و صورتش را گرفت و سپس یکی از بازیکنان نساجی همین عمل را تکرار کرد تاشاید داور چینی مسابقه دست به کار شود.
در حالی که درگیری بازیکنان دو تیم به روی سکوها کشیده شد و شاهد پرتاب بطری های آب از سمت تماشاگران به داخل زمین و بازیکن الهلال بودیم، داوران چینی و همچنین بازیکنان باتجربه سعی بر پایان دادن به غائله کردند که این مساله هم رخ داد. در نهایت با آرام شدن فضا برای ادامه بازی مانینگ داور چینی به سمت امیرمحمد هوشمند مدافع نساجی رفت و او را با کارت زرد جریمه کرد! این در حالی بود که شروع کننده درگیری وحید محمدزاده بود!
با این حال وقتی همه چیز مهیای شروع بازی شد، ناگهان مانینگ در سوت خود دمید و بازی را متوقف کرد؛ در گوشی به داور وسط از اتاق VAR آمده بود که می تواند رنگ کارت خود را تغییر بدهد و به همین خاطر مانینگ به سمت مانیتور رفت تا صحنه را دوباره بازبینی کند. داور چینی با بررسی دقیق صحنه از زوایای مختلف به سختی تصمیم خود را گرفت و وارد چمن شد!
مانینگ دست بر جیب خودش برد و هردو کارت زرد و قرمز خود را بیرون آورد و به سمت امیرمحمد هوشمند رفت، در شرایطی که مدافع نساجی تصور کرد او می خواهد کارت زرد خود را پس بگیرد و به همین خاطر دستش را به نشانه لایک دادن بالا آورد، ناگهان کارت قرمز مستقیم را جلوی چشمان خود دید!

در همین ثانیه ها برخی بازیکنان الهلال مشغول دست زدن برای  داور شدند که ناگهان او کارت قرمزی که در دست داشت را به سمت سلمان فرج بازیکن سعودی گرفت و او را نیز از زمین بازی اخراج کرد! بازیکن عربستانی وقتی دلیل اخراج خود را جویا شد با اشاره دست داور چینی روبه رو شد که می گفت با کف دست به صورت بازیکن نساجی ضربه زده است.
در نهایت بازیکنان داخل زمین ده نفره شدن هردو تیم را قبول کردند اما این پایان ماجرا نبود؛ سلمان فرج بازیکن الهلال وقتی قصد خروج از زمین و رفتن به رختکن را داشت مقابل راهروی ورودی بطری هایی به سمتش آمد و همین امر سبب شد تا او با بزرگ نمایی سریعا به وسط زمین بیاید و اینطور به داور القا کند که شرایط برای خروجش از زمین در آرامش مهیا نیست.
در نهایت رشید مظاهری گلر باتجربه نساجی به سمت سلمان فرج رفت و دوشادوش خودش این بازیکن باتجربه را به زمین راهروی خروجی هدایت کرد و وقتی خیالش راحت شد که او به سمت رختکن رفته سریعا به دروازه اش برگشت.
مجموع این اتفاقات سبب شد وقتی بازی بیش از 12 دقیقه هدر برود و بازی متوقف بماند؛ 12 دقیقه جنجالی مسابقه همه قوانین بازدارنده فوتبال را به خود دید و اتفاقات جالبی را رقم زد. در نهایت بازی دوباره به جریان افتاد و داور وسط هم با اعلام 13 دقیقه وقت اضافه تا دقیقه 58 مسابقه را ادامه داد!
 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید