ورزش 3/نیمه اول نساجی و الهلال بسیار پرحاشیه دنبال شد و شاگردان مهدی رحمتی در نیمه‌ای که از نظر فنی حرفی برای گفتن مقابل ستاره‌های الهلالی نداشتند، یک اخراجی هم دادند اما با توجه به اخراج سلمان الفرج، دو تیم با تعداد نفرات برابر به کار خود ادامه دادند.
در دقیقه ۳۱ وحید محمدزاده و میتروویچ شروع کننده درگیری بودند اما دود آن در شلوغی آن درگیری به چشم دو بازیکن دیگر دو تیم رفت.

در شرایطی که پس از این صحنه، بازی برای دقایق طولانی بازی متوقف شده بود، سرانجام پس از مداوای بازیکن الهلال داور برای بازدید صحنه درگیری به کنار زمین فراخوانده شد و پس از مشورت با اتاق VAR با کارت قرمز به زمین برگشت.

ما نینگ چینی دو بازیکنی را که در متن درگیری بودند فراخواند و ابتدا هوشمند و سپس سلمان الفرج را اخراج کرد. داور تصمیم گرفت هر دو بازیکن درگیر را از زمین اخراج کند اما در صحنه آهسته اخراج کاپیتان الهلال به وضوح مشخص شده است.
سلمان الفرج در صحنه درگیری دست خود را جلو آورد و انگشتش را به چشم هوشمند فرو کرد که این صحنه از دید کمک داوران ویدئویی پنهان نماند و سلمان الفرج نیز در این صحنه اخراج شد.

یکی از ماندگار ترین قاب‌های ال کلاسیکو در دوران حضور مورینیو و گواردیولا در فوتبال اسپانیا، مربوط به ال کلاسیکوی سوپرجام اسپانیا در تابستان 2011 بود که مورینیو از شلوغی میان نیمکت دو تیم استفاده کرد و به سراغ تیتو ویلانوا، دستیار پپ رفت و انگشت اشاره خود را در چشم او فرو کرد. امشب هم سلمان الفرج به شیوه مورینو در آن شلوغی حاضر شد.
 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید