فارس/سرمربی تیم فوتبال الهلال گفت: برنده بازی بسیار مهمی شدیم چون نساجی در گروه از ما بالاتر بود.
خورخه ژسوس در نشست خبری پس از دیدار دو تیم الهلال و نساجی، اظهار داشت: بازی بسیار مهمی برای ما بود چون در بازی اول برنده نشدیم. نساجی تیم بالاتر از ما در گروه بود بنابراین مهم بود برنده شویم.
وی افزود:  بازی خیلی خوبی ارائه دادیم و منظم بودیم. درنهایت توانستیم این برد را به دست بیاوریم و به آنچه دنبالش بودیم رسیدیم.
سرمربی الهلال در مورد اینکه آیا وضعیت چمن ورزشگاه آزادی مناسب بود، گفت: بهترین و ایده‌آل ترین چمن نبود ولی مناسب بازی بود. به شخصه شرایط بدتر از این را هم دیده‌ام. تجربه بازی در عربستان و چمن‌های با کیفیت بسیار بالا را داریم ولی از آنجا که این چمن برای هردو تیم یکسان بود، کاملا عادلانه بود. توانستیم کیفیت بالایی از خودمان نشان بدهیم بنابراین عذری بابت چمن نداریم.
ژسوس در خصوص اینکه به نظر می‌رسد نیمار بازی به بازی بهتر می‌شود و آیا الهلال با وجود ستاره‌هایش می‌تواند قهرمان آسیا شود، عنوان کرد: همانطور که گفتید نیمار در هربازی بهتر می‌شود و در تیم جا می‌افتد. سعی کردم تا جایی که می‌شود به او بازی بدهم و تعویض نکنم تا زمان بیشتری داشته باشد. او بعد از یک توقف 6 ماه به بازی برگشته است. باید با احتیاط و دقت زیاد از او استفاده کنیم.
وی افزود: تیم‌های خوبی در این تورنمنت هستند. ما هم یکی از آن‌ها هستیم. شاید یکی دو تیم دیگر از لحاظ کیفی در سطح الهلال باشند.

سرمربی الهلال در مورد درگیری بازی امشب، اظهار داشت: شاید خیلی لازم نیست بعد از بازی وارد چنین مباحثی شویم. فکر می‌کنم شدت رفتار بازیکن ما به حدی نبود که کارت قرمز بگیرد. در مقایسه با حرکت بازیکن نساجی، بازیکن ما با نیت خیر قصد مداخله داشت. از آنجا که بازی بسیار خوب و زیبایی بود نیاز نیست توجه زیادی به این موارد کنیم. آنچه برایم مهم است؛ بازی خوبی بود. حتی اگر دقایقی که بی ارزش بودند را از بازی خارج کنیم، بسیار بازی با کیفیتی بود. تماشاگران جو بسیار خوبی را ایجاد کردند. خودمان از این جو بسیار لذت بردیم و به نساجی بابت داشتن چنین طرفدارانی تبریک می‌گویم.ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید