ورزش 3/کاسمیرو روی اشتباه آندره اونانا در دقایق پایان بازی منچستریونایتد مقابل گالاتاسرای از زمین اخراج شد.
 منچستریونایتد در هفته دوم مسابقات دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف گالاتاسرای رفت و با نتیجه 3-2 شکست خورد.
تیم تحت هدایت اریک تن هاخ در ورزشگاه اولدترافورد یک شکست دیگر را متحمل شد تا علاوه بر لیگ برتر نشان دهد در اروپا هم وضعیت مناسبی ندارد.
یونایتد امشب یک مرتبه دیگر روی اشتباه آندره اونانا ضربه خورد. دروازه‌بان نیجریه‌‌ای که در تابستان جانشین داوید دخیا شد هنوز نتوانست در ترکیب این تیم خودش را پیدا کند.
در دقیقه 77 این بازی او باعث شد تا کاسمیرو از زمین اخراج شود. پس از اینکه پاس به عقب لیندلوف در اختیار او قرار گرفت این دروازه‌بان تصمیم اشتباهی داشت.
اونانا قصد داشت توپ را به کاسمیرو پاس بدهد که ضربه کم قدرت او به محمد آکتورکوگلو رسید و این بازیکن به سمت دروازه حرکت کرد تا در موقعیت تک به تک قرار بگیرد.

او برای ضربه زدن به سمت چارچوب دروازه یونایتد آماده می‌شد که کاسمیرو برای جبران اشتباه اونانا مجبور شد با تکل از پشت بازیکن حریف را متوقف کند و ضمن اعلام خطاب پنالتی به سود گالاتاسرای، با دریافت کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج شود.
تلاش کاسمیر‌و برای عدم گلزنی گالاتاسرای بی فایده بود. اگرچه اونانا موفق شد ضربه پنالتی مائورو ایکاردی را مهار کند اما او دقیقه 81 گل برتری تیمش را به ثمر رساند و گالا به عنوان تیم برنده این بازی را به پایان رساند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید