ورزش 3/این اسطوره آرژانتینی تا سال 2024 با باشگاه اینتر میامی قرارداد دارد که شامل یک فصل تمدید هم می‌شود. به گفته دیلی میل، مسی می‌خواهد این بند را فعال کرده و دو سال را در آمریکا سپری کند و بعد از آن، به آرژانتین و باشگاه نیوولز اولد بویز برود تا در کشورش و در اولین باشگاه زندگیش با فوتبال خداحافظی کند.
 این رسانه گزارش داده است که مسی به‌روشنی به مسئولان باشگاه فعلی‌اش اعلام کرده که تمایلی برای مذاکرات تمدید قرارداد تا بعد از تاریخ ذکر شده ندارد.
حضور در آمریکا و باشگاه جدید با پستی‌ بلندی‌های زیادی برای کاپیتان سابق بارسا همراه بوده است. او در بازی‌های ابتدایی موفق شد در 12 مسابقه 11 گل بزند و با تیم جدیدش یک عنوان قهرمانی را فتح کند. اما بعد از بازگشت از فیفا دی ماه سپتامبر با مصدومیت مزمنی دست به گریبان شد و نتوانست در سه بازی آخر تیمش به میدان برود.

هرچند با همین وضعیت هم تیم اینترمیامی از حضور او بهره‌های بسیاری برده است. از جمله افزایش قیمت بسته بلیت‌های سالانه، فروش چند برابری پیراهن تیم و حضور تعداد زیادی از چهره‌های سرشناس در هر یک از بازی‌های مسی در این فصل که در بروز چهره این تیم و لیگ آمریکا کمک شایانی کرده است.

 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید