بازار/با توجه به اوج گيري بيش از پيش بيماري و همه گيري کرونا ويروس ، کارناوال همه علاقمندان سفر را همچنان دعوت به صبوري در جهت حفظ سلامت و انسداد چرخه بيماري مي کند و پيشنهاد مي کنيم فقط در صورت ضرورت کاري سفر کنيد.

بليط هواپيما با کارناوال

همانطور که گفته شد، ارزانترين قيمت بليط هواپيما براي مسير هاي پر تردد مانند پرواز تهران به شيراز و پرواز تهران به قشم را ارائه ميکند.

شما مي توانيد با مراجعه به لينک صفحه بليط هواپيما https://www.karnaval.ir/domestic-flights  ليست تمامي مسير هاي پروازي موجود در سايت کارناوال را مشاهده کنيد.

چه سفرتان ضروري باشد و چه تفريحي حتما بايستي در طول سفر پروتکل هاي بهداشتي را رعايت کنيد.

در ادامه قيمت بليط هواپيما شيراز، قشم و بندرعباس را بررسي و بيان خواهيم کرد.

بليط هواپيما تهران شيراز

بر اساس تصوير زير، ازان ترين قيمت  601 هزار تومان است که ميتوانيد براي آن تاريخ  از آدرس اينترنتي خريداري کنيد.

قيمت بليط هواپيما تهران شيراز

براي خريد بليط تهران به شيراز لازم است که ابتدا کمي با شهر شيراز آشنا شويم.

تعدادي از بهترين و معروفترين جاذبه هاي باستاني ايران مانند تخت جمشيد، مجموعه پاسارگاد و مقبره کوروش، کاخ ها، قلعه ها و شهرهاي دوران ساساني، نقش رستم، نقش رجب و ... در نزديکي شهر شيراز قرار گرفته اند.

تعدادي از برترين بناهاي تاريخي و معماري ايران مانند مسجد نصيرالملک، مجموعه وکيل، مسجد جامع عتيق، دروازه قرآن، ارگ کريمخاني و ... در اين شهر قرار دارد.

تعدادي از بهترين و زيباترين باغ هاي ايراني مانند باغ ارم، نارنجستان قوام، باغ دلگشا، قصرالدشت و ... در اين شهر جاي گرفته اند.

شيراز به دليل وجود مراکز خريد متعدد، متنوع، مدرن و سنتي يکي از بهترين شهرهاي ايران براي خريد محسوب مي شود.

بليط هواپيما تهران به قشم

بليط هواپيما تهران به قشم، ازان ترين قيمت ۷۵۳ هزار تومان است که ميتوانيد در تاريخ مذکور پرواز خود را  رزرو نماييد.

قشم يکي از زيباترين جزاير خليج فارس است که بليط هواپيما تهران به قشم را ميتوانيد از همين صفحه بخريد.

اين جزيره عنوان بزرگترين جزيره خليج فارس و ايران شناخته مي شود. نخستين ژئوپارک خاورميانه است و جاذبه هاي طبيعي منحصر به فردي در آن وجود دارند.

با عنوان ژئوپارک قشم، ثبت جهاني شده است. تاريخي بس طولاني دارد و جاذبه هاي تاريخي فراواني را در خود جاي داده است.

در اين جزيره مي توانيد تفريحات آبي و غواصي را تجربه کنيد و لحظات هيجان انگيزي داشته باشيد. از معدود مقاصدي است که بافت و چهره سنتي خود را حفظ کرده است و تجربه اي متفاوت براي تان رقم مي زند.

بليط هواپيما تهران به بندرعباس

براي خريد بليط تهران به بندرعباس لازم است که ابتدا کمي با شهر بندرعباس آشنا شويم و سپس به قيمت پرواز تهران بندر عباس، مدت زمان پرواز و... بپردازيم.

بزرگترين بندر ايران است.فرهنگ مردم اين خطه دست نخورده است. در همسايگي خليج فارس قرار دارد و مي توانيد از سواحل زيباي آن لذت ببريد.

مردمش به مهمان نوازي مشهورند و همنشيني با آنها براي گردشگران لذت بخش است. از اين شهر مي توانيد سفر دريايي به جزاير قشم و هرمز را تجربه کنيد.

مقصد خوبي براي سفرهاي زمستاني به شمار مي رود. يکي از مقاصد محبوب براي خريد است.

در تعيين قيمت بليط تهران بندرعباس موارد متعددي موثرند که هر کدام مي‌توانند بر قيمت پرواز اثر بگذارند. اولين دليل را شايد بتوان گذر زمان دانست؛ به طورکلي قيمت پرواز تهران بندرعباس با گذر زمان افزايش مي‌يابد. به طور مثال متوسط بليط هواپيما تهران به بندرعباس در اوايل سال حدود 100 درصد با افزايش همراه بوده است، اما اين به معناي آن نيست که شما ديگر بليط ارزان هواپيما پيدا نمي‌کنيد. روز پرواز مورد ديگري است که تاثير زيادي در قيمت بليط هواپيما دارد. در روزهاي عادي و ايام معمول سال، بليط در روزهاي وسط هفته ارزان‌تر از آخر هفته است و زمان مناسب‌تري براي خريد بليط هواپيما بندرعباس است.

خريد بليط تهران به بندر عباس

نحوه خريد بليط هواپيما از سايت کارناوال

پس از ورود به سايت، شما ميتوانيد از طريق بخش کنترل سفر، “پرواز داخلي” را انتخاب کنيد تا ليست تمامي مسير هاي پروازي را مشاهده کنيد. سپس مسير و تاريخ مورد نظر خود را انتخاب کنيد. بر اساس تصاوير بالا که صفحه بليط هواپيما تهران بندرعباس را نشان داده است، در قسمت بالايي قيمت بليط را در ۷ روز آينده مشاهده مي کنيد، که ارزانترين قيمت با رنگ سبز مشخص شده است. در قسمت اصلي صفحه، تمامي پرواز هاي موجود براي تاريخ مورد نظر شما نمايش داده شده است. با انتخاب ايرلاين و ساعت مد نظر خود ميتوانيد جزئيات پرواز مانند: مدت زمان پرواز، فاصله شهر مبدا تا شهر مقصد، کلاس پرواز و… مشاهده کنيد. در آخرين مرحله نيز با کليک روي گزينه “انتخاب بليط” به صفحه اي منتقل خواهيد شد که بايستي اطلاعات مسافر را وارد کنيد و سپس اقدام به خريد بليط هواپيما نماييد.