آخرین خبر/ موسولینی دیکتاتور ایتالیا را که بعد از سال‌‌ها روزنامه‌‌نگاری و مدتی نخست‌‌وزیری در این کشور، در کوران جنگ‌‌جهانی دوم با یک حکومت پلیسی و فاشیستی کشورش را درگیر جنگ کرد با تصمیمات عجیب و خشنش و همین‌‌طور نقشی که در جنگ جهانی داشت می‌‌شناسیم. کسی‌‌که خیلی‌‌ها او را یکی از علل شکست آلمان در جنگ‌‌جهانی می‌‌دانند، متحدی که به‌‌نوعی نه‌‌تنها عصای دست هیتلر نشد بلکه با تصمیمات اشتباهش سرنوشت جنگ را هم تغییر داد. موسولینی یک گنج افسانه‌‌ای و بزرگ هم داشته که قرار بوده با ترفندی ضمن امنیت بالا، از کشور خارج شود. گنجی که خیلی‌‌ها سودای تصاحب آن‌‌ را داشتند و یک گروه متبحر هم برای ربودن آن اقدام کردند. اقدامی که الهام‌‌بخش کمدی اکشنی شد به‌‌نام «سرقت از موسولینی» که در این مطلب به معرفی آن می‌‌پردازیم.

یک گروه از سارقان حرفه‌‌ای با توانایی‌‌های متفاوت

فیلم براساس یک داستان واقعی و البته با تغییرات ساخته شده. پلتفرم نتفلیکس پخش اینترنتی فیلم را به‌‌ عهده داشت. فیلمی که مثل همه فیلم‌‌های ایتالیایی گرم و پرشور است. ماجرا از این قرار است که یک کارآفرین اهل میلان متوجه می‌‌شود می‌‌توان با برنامه‌‌ریزی خوبی، گنج افسانه‌‌ای موسولینی را تصاحب کرد. برای همین چند دزد سابقه‌‌دار و حرفه‌‌ای را جمع می‌‌کند. متخصص انفجار، متخصص هنرهای رزمی، متخصص فرار و گریم و... فیلم تکنیک‌‌های گرافیکی جالبی دارد و براساس فرمول جذاب فیلم‌‌هایی مثل «8 یار اوشن» و سریال «مانی هیست» ساخته شده. چند سارق حرفه‌‌ای با تخصص‌‌های فراوان، یک مغز متفکر که ایده‌‌های جالبی دارد و یک گنج استثنایی که ولع‌‌برانگیز است. (تماشای فیلم با دوبله اختصاصی)

چرا ببینیم؟

کلاً اکشن‌‌هایی که حول سرقت هستند به‌‌خاطر تعلیق، جذابیت بالایی دارند. وقتی بدانیم این فیلم براساس واقعیت هم هست انگیزه مضاعفی برای تماشایش داریم. اتمسفر بامزه و طراحی صحنه خوش‌‌رنگ و لعاب و اکشن ساده فیلم هم باعث جذب بیشتر مخاطب می‌‌شود. البته در چنین فیلم‌‌هایی قرار نیست همه‌‌چیز کاملاً رئال باشد. برای همین در برخی سکانس‌‌ها باران رگبار بر سر شخصیت‌‌های اصلی می‌‌بارد و آن‌‌ها سالم می‌‌مانند تا در کنار شوخی و خنده، نقشه را مو به مو اجرا کنند. دوبله فارسی اختصاصی فیلم هم دوست‌‌داشتنی است و چون ممیزی خاصی هم ندارد تماشایش با دوبله لذت‌‌بخش است.

>>> تماشای فیلم با دوبله اختصاصی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.

برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:.

.

.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar