شهر سخت افزار/ اگر جزء طرفداران بازی FIFA هستید، خبر بدی برای شما داریم. کونامی (Konami) یک قرار داد همکاری بلند مدت با باشگاه فوتبال یوونتوس (Juventus FC) امضا کرد که باعث می‌شود این تیم مشهور و البته ستاره محبوب آن به طور انحصاری فقط در نسخه‌های آتی بازی فوتبال PES در دسترس باشد.

البته کریستیانو رونالدو و تیم یوونتوس در بازی فیفا نیز حضور خواهند داشت اما با اسمی دیگر و بدون کیت رسمی خود. فقط اسم بازیکن ها واقعی است.

برای مدت طولانی کونامی و الکترونیک آرتز در دو جبهه مقابل هم قرار گرفته و گیمرهای فوتبالی به دو دسته طرفداران PES و FIFA تقسیم شده اند. الکترونیک آرتز همواره منابع بیشتری در اختیار داشته که به این کمپانی امکان به دست آوردن آیتم‌های انحصاری برای اغلب تیم‌ها، استادیوم‌ها و تقریباً هر چیز دیگری را بخشیده بود.

در طرف مقابل کونامی بازیکنان، تیم‌ها و استادیوم‌هایی را طراحی می‌کرد که شباهت بسیار زیادی به تیم‌ها و استادیوم‌های اصلی داشتند؛ هرچند که کاملاً یکی نبودند. همین موضوع باعث شده بود PES راه دیگری جز رقابت با FIFA از طریق ارائه گیم پلی بهتر نداشته باشد.

هم اکنون باشگاه یوونتوس یکی از بهترین تیم‌های دنیا و البته یکی از محبوب‌ترین تیم‌ها در میان بازیکن‌های FIFA است. دلیل محبوبیت این تیم روشن بوده و آن حضور کریستیانو رونالدو است. همین موضوع باعث شده بسیاری گیمرها در مولتی پلیر باشگاه یوونتوس را به عنوان رقیب انتخاب کنند.

در خبری که طرفداران FIFA را به شوک فرو برد، کونامی اعلام کرد به یک توافق انحصاری با باشگاه یوونتوس دست یافته است. به موجب این توافق کونامی در PES های آتی به طور انحصاری از نام تیم مذبور، کیت‌های رسمی و بسیار بیشتر از آنها استفاده می کند. همچنین این توافق به کونامی امکان دسترسی مستقیم به بازیکن‌های باشگاه یوونتوس را برای شبیه سازی هرچه دقیق‌تر ظاهر و توانایی‌های آنها می‌دهد.

توسعه دهندگان کونامی مجدداً استادیوم یوونتوس را با ریزترین جزئیات بازسازی می‌کنند و بدن بازیکنان نیز به طور کامل اسکن سه بعدی خواهد شد تا به دقیق‌ترین روش ممکن آنها را شبیه سازی کنند. همچنین میرالم پیانیچ به عنوان یکی از چهره‌های حاضر بر روی کاور PES انتخاب شده است.

انتظار می‌رود eFootball PES 2020 در روز 10 سپتامبر (19 شهریور) برای PC، Xbox One و PlayStation 4 منتشر شود.

آیا شما از هواداران این باشگاه و رونالدو هستید. نظر شما در اینباره چیست؟


در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم

سيستم ساز برسا
آگهی