باشگاه خبرنگاران/ تا چند وقت پیش هیدئو کوجیما سعی داشت بازی Death Stranding را در حد رازی مرموز نگه دارد و حتی با وجود تریلرهای منتشر شده از آن، کمتر گیمری از بازی و داستان آن خبر داشت. اما این سازنده عناوین بسیار بزرگ، به تازگی و در مراسم توکیو دست به انتشار تریلر و گیم پلی از این بازی زد که برخی از اطلاعات مهم بازی را منتشر می‌کرد، در این تریلر بخش‌هایی از محیط بازی به کاربران نشان داده شد و بر اساس این تریلر ظاهرا عنوان مذکور یکی از بازی‌های بسیار منحصر به فردی خواهد بود که تاکنون ساخته شده است.

بسیاری از گیمرها و منتقدان با نمایش تریلر بازی Death Stranding اعلام کردند که دنیای این بازی محیطی تنها و پوچ خواهد بود که در عین تنهایی گیمر، بسیار زیبا و دل نشین است. این تریلر نشان داد که دنیایی که کوجیما همواره از آن تعریف می‌کرد صحت دارد و این سازنده دنیایی را طراحی کرده است که در آن حتی ریزترین موارد نیز رعایت شده‌اند.

اما کوجیما به تازگی و با انتشار پستی در صفحه توییتر خود اعلام کرد که گیمر قطعا با ورود به بازی Death Stranding احساس تنهایی خواهد کرد. می‌توان تا حد زیادی حدس زد که منظور این سازنده، مبارزه با موجود فرا زمینی حاضر در بازی است که BT نام دارند و گیمر هنگام رویارویی با آن‌ها احساس تنهایی و ترس خواهد کرد. کویجما در گذشته نیز با انتشار توییتی درباره BTهای موجود در بازی صحبت کرد و به کاربران چند راه فرار از دست این موجودات فرا زمینی را نشان داد.

با این حال گیمرها تا زمانی که وارد دنیای بازی نشوند منظور کوجیما از تنهایی گیمر در بازی را نخواهند فهمید؛ این عنوان قرار است به صورت انحصاری برای کنسول PS4 و در ۸ نوامبر سال جاری وارد بازار شود.
در کانال آی‌تی و اینستاگرام ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

سيستم ساز برسا
آگهی