ایرنا/ قیمت ساعت‌های هوشمند در بازار بسیار متنوع است. بسته به اینکه چقدر می‌خواهید هزینه کنید، مدل‌های متفاوتی هم برای انتخاب پیش رو دارید. در این گزارش به قیمت‌های مختلف برندها اشاره کرده‌ایم.
در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم
برای کسانی که اهل تنوع ابزارهای دیجیتال باشند، بازار ساعت‌های هوشمند یکی از بازارهای جذاب است. همه نوع قیمت هم می‌توان در بازارش پیدا کرد. چه آنهایی که می‌خواهند میلیونی خرج کنند و چه آنهایی که تنها چند صد هزار تومان دارند، باز هم نصیبی از بازار ساعت‌های هوشمند خواهند داشت.

نگاهی به مدل‌های جدید و پرفروش و البته قیمت‌های متنوع این بازار نشان می‌دهد که تنوع قیمتی بسیار بالاست. از مدل‌های جدید اپل که تا ۱۱.۵ میلیون تومان هم رسیده تا مدل‌های ۷۹ هزار تومانی. بسته به برند و امکاناتی که در اختیارتان قرار می‌گیرد، باید پول بیشتری هم برایش بپردازید.

مثلا ساعت‌های هوشمند اپل بین ۴ تا ۱۱.۵ میلیون تومان است. البته خود گوشی‌های اپل هم چندان ارزان نیست و قاعدتا ساعت‌های هوشمند اپل تنها برای گوشی‌هایی است که نرم‌افزار IOS دارند. اما برای کسانی که علاقه به ساعت‌های هوشمند دارند و خیلی هم دست‌شان به قیمت‌های اپل نمی‌رسد، گزینه‌های دیگری هم وجود دارد.

در سال‌های گذشته شرکت‌هایی مثل سامسونگ و شیائومی اقدام به تولید ساعت‌های هوشمندی کرده‌اند که قابلیت استفاده برای هر دو نرم‌افزار IOS و اندروید را دارند. ساعت‌های هوشمند سامسونگ در این میان بین ۲.۵ تا ۴.۲ میلیون تومان است. البته مدل‌های متنوع‌تر و گران‌تری هم وارد بازار شده است.

برند های دیگری مثل میدسان و جی‌تب هم در کنار برندهای معروف، ساعت‌های هوشمند با قیمت کمتری تولید کرده‌اند. حدود قیمتی ساعت‌های هوشمند جی‌تب و میدسان نزدیک به ۱۰۰ هزار تومان هستند.


در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

منبع : ایرنا