انتخاب/ شرکت سامسونگ تصمیم دارد برای سال آتی یک برنامه ریزی جدید انجام داده و تا 6.5 میلیون گلکسی فولد خواهد فروخت. این برنامه ریزی می تواند تحولی جدی در بازار فروش گوشی های هوشمند ایجاد کند.

نشریه کره ای "ET News" گزارش داده است که سامسونگ به دنبال تولید تهاجمی تلفن های تاشو برای سال آینده است. بنا بر گزارش ها ، این شرکت افزایش تولید 10 برابری را مد نظر قرار داده است.

در حال حاضر ، سامسونگ 10 هزار گوشی گلکسی فولد فروخته است. احتمال می رود که سامسونگ برای افزایش تولید روی تأسیسات مستقر در ویتنام خود سرمایه گذاری کند. محققان بازار پیش بینی کرده اند که بیشتر تلفن های تاشو که سال آینده فروخته می شود از تولیدات سامسونگ است. با این حال باید دید وضعیت بازار تقاضا نسبت به گوشی گلکسی فولد چگونه است.

البته سامسونگ به وضعیت بازار فکر کرده است چرا که سال گذشته زمزمه هایی از تولید 10 میلیون گوشی گلکسی فولد مطرخ می شد اما اکنون این تعداد به تقریبا نصف رقم اولیه کاهش یافته است. افزون بر این ها شایعات حکایت از آن دارند که سامسونگ در حال کار روی یک مدل یا شاید مدلهای جدید است. به نظر می رسد یکی از آنها به صورت عمودی تا می شود و همینطور ممکن است قیمت این گوشی ها بسیار متغیر باشد و در نتیجه بازار هدف بزرگ تری را به خود اختصاص دهد.


در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

منبع : انتخاب