بازار/طرح واگذاری دائمی خطوط تلفن ثابت به استارتاپ‌ها و کسب‌‎وکارهای کوچک، توسط شرکت رسپینا آغاز شد. رسپینا به منظور کاهش هزینه‌ها (تا 70%) و افزایش چابکی استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای کوچک اقدام به ارائه سرویس تلفن ثابت سازمانی با نام تجاری نکسفون نموده است.
متقاضیان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به سایت نکسفون مراجعه کنند.
نکسفون اولین تلفن ثابت سازمانی مبتنی بر ابر در ایران است و این امکان را برای کسب‌و‌کارهای کوچک و استارتاپ‌ها فراهم می‌آورد تا بدون نیاز به تجهیزات خاص(سرور) و با کمترین هزینه در هر زمان و هر نقطه از کشور به تلفن ثابت سازمانی دسترسی داشته باشند.
از جمله امکانات نکسفون می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
کاهش هزینه‌های جاری: بر اساس پژوهش‌ها، 29% استارتاپ‌ها به دلایل مالی شکست می‌خورند. پول و زمان در استارتاپ‌ها محدود است و هر صاحب کسب و کاری استراتژی‌های مختلفی برای کاهش هزینه‌‌ها دارد. بهره‌گیری از تلفن‌ سازمانی نکسفون باعث کاهش 50 تا 70 درصدی هزینه‌های تماس یک کسب‌وکار می‌شود. همچنین تمام شعب و دفاتر مختلف یک سازمان می‌توانند به‌صورت رایگان با یکدیگر در ارتباط باشند، به عبارتی هزینه‌ی تماس درون شبکه نکسفون رایگان است.
عدم نیاز به سرور و قابل استفاده با انواع وسایل ارتباطی: از جمله مهم‌ترین امکانات نکسفون این است که سازمان‌ها برای بهره‌گیری از این سرویس نیازی به تهیه سرور و یا تغییر تجهیزات قدیمی ندارند. به طوری که افراد می‌توانند با هر وسیله ارتباطی (تلفن، اپلیکشن و پنل تحت‌وب)، در هر زمان و هر نقطه از کشور به تلفن ثابت سازمانی دسترسی داشته باشند.
فکس اینترنتی تحت‌وب: ارسال و دریافت فکس هنوز به‌طور گسترده در سازمان‌ها وجود دارد، استفاده از سرویس فکس پنل تحت وب و مبتنی بر ابر به معنای کاهش هزینه برای خرید و نگهداری از دستگاه فکس است. از طرف دیگر، کارمندان از هرجایی می‌توانند فکس دریافت و یا ارسال کنند و دیگر نیازی نیست که حتماً در دفتر حضور داشته باشند.
مقیاس‌پذیری: در صورت رشد کسب‌وکار واضح است که باید مرکز تلفن سازمان نیز رشد کند. در سیستم تلفن نکسفون تمامی تنظیمات مانند اضافه یا کم کردن تعداد داخلی‌ها و پیکربندی‌ها با استفاده از پنل مدیریت قابل انجام است و نیاز به اعمال تغییرات در زیرساخت نیست.
پشتیبانی 24 ساعته: و در نهایت پشتیبانی 24 ساعته نکسفون موجب شده تا نیازها و نگرانی‌های مشترکین در سریع‌ترین زمان پاسخ داده شود و مشترکین بتوانند حتی پس از ساعات کاری و در روزهای تعطیل هفته نیز مشکلات خود را برطرف کنند.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت نکسفون مراجعه نموده و یا با شماره 02191070000 تماس حاصل فرمایید.