سخت افزار/ Nixeus از جدیدترین مانیتور خود یعنی EDG 34 رونمایی کرده که از طریق خرده فروشی‌ها مختلف پیش فروش می‌شود. Nixeus EDG 34 درست همانطور که نامش نشان می‌دهد، از یک پنل 34 اینچی با تکنولوژی VA بهره می‌برد. وضوح موجود در این پنل 3440x1440 بوده، بنابراین مقداری کارایی کمتری از 4K نیاز دارد که در این نقطه بیشتر یک نکته مثبت تلقی می‌شود تا منفی.

زمان پاسخ دهی 4ms Gray to Gray و پشتیبانی از FreeSync در محدوده 48 هرتز تا 144 هرتز باید برای اکثر سناریوهای گیمینگ کافی باشد، اگر شما چنین مانیتوری را تهیه می‌کنید پس باید کارت گرافیک قدرتمندی را در اختیار داشته باشید.

میزان خمیدگی 1500R مطمئن می‌شود تا لبه‌ها فاصله‌ای به مانند مرکز از چشم شما داشته باشند. تولید رنگ این نمایشگر نیز 16.7 میلیون بوده و شدت روشنایی آن 400 نیت اعلام شده. در این مانیتور شاهد خروجی‌های بسیار عالی هستیم، از جمله دو عدد Display Port 1.2 و دو عدد HDMI 2.0 (با نرخ نوسازی 100 هرتز). یک جک صدای 3.5 میلیمتری و همچنین پشتیبانی از VESA از دیگر مشخصه‌های این مدل خواهند بود. نمایشگر جذاب Nixeus EDG 34 با قیمت بسیار مناسب 499 دلار در Newegg فروخته می‌شود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

رصد و تحليل هوشمند شبکه هاي مجازي
ديتاک آگهی