ایرنا/ کمپانی ریزر (Razer) یکی از شرکت‌های نام آشنا در حوزه تولید سخت‌افزار بازی‌های ویدیویی، از برنامه خود برای تولید نوع جدیدی از ماوس های مخصوص بازی Naga این بار برای گیمرهای چپ دست خبر داد.

به گزارش پایگاه اینترنتی «اسلش گیر»، پیدا کردن ماوس‌های مخصوص بازی برای چپ دست‌ها می‌تواند چالش برانگیز باشد مخصوصا اگر دنبال مدلی باشید که به اندازه Naga میانبر (Hotkey) داشته باشد. کمپانی ریزر این بار توجه خود را به این مساله معطوف و کار بر روی ساخت نسخه مخصوص چپ‌دست‌های این ماوس را آغاز کرده است. از آنجایی که تقاضای پایینی برای این نوع ماوس‌ها وجود خواهد داشت، کمپانی سازنده از علاقمندان خواسته تا از قبل برای خرید آن پیش ثبت‌نام کنند.

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های مثبت ماوس های مخصوص بازی ریزر،۱۲ کلید میانبری است که در زیر محل قرارگیری شصت قرار دارند و به کاربران اجازه می‌دهند تا طیف وسیعی از کارها را تنها با استفاده از این ماوس انجام دهند و در برخی موارد نیاز به صفحه کلید را به طور کامل از بین می‌برد.

در کلیپی که برای تبلیغ این محصول ترتیب داده شده است، چند گیمر چپ دست که برخی از آن‌ها به دلیل معلولیت جسمی امکان استفاده از ماوس های متداول مورداستفاده کاربران راست دست را ندارند، از دلایل نیاز خود به این نوع محصول می‌گویند و کاربران علاقمند را به ثبت نام برای خرید آن تشویق می‌کنند.

اگر تقاضا برای این نوع ماوس کافی باشد، ریزر آن را در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه خواهد کرد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم