کلیک/ اینطور که پیداست، شرکت سامسونگ قصد دارد در آوریل سال آینده از گلکسی فولد 2 رونمایی کند. این گوشی انعطاف پذیر با قیمت کمتر و ظاهری متفاوت در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

نخستین گوشی انعطاف پذیر سامسونگ در فوریه 2019 و همراه با گلکسی S10 به دنیا معرفی شد. اما عرضه آن به دلیل بروز برخی مشکلات بارها به تعویق افتاد. با این حال سامسونگ پیش از آنکه در ماه سپتامبر از نسخه اصلاح شده گلکسی فولد رونمایی کند، از آماده سازی دومین اسمارت فون تاشوی خود خبر داد. با توجه به اطلاعاتی که تاکنون پیرامون گلکسی فولد 2 منتشر شده، می دانیم که این دستگاه نسبت به مدل قبلی دارای طراحی متفاوتی بوده و از نمایشگر کوچکتری بهره می برد. حال خبر رسیده که این شرکت کره ای در نظر دارد تا تغییرات بیشتری را روی نمایشگر فولد 2 اعمال کند.

نسل دوم گوشی فولد به جای بهره مندی از لایه محافظ پلی آمیدی (PI)، به یک شیشه بسیار نازک ضد خش (UTG) مجهز می شود. با اینکه استفاده از شیشه های UTG برای سامسونگ گران تمام می شود، اما ظاهرا قیمت کلی این محصول 480 دلار ارزان تر از گلکسی فولد فعلی و برابر با 1500 دلار خواهد بود. از طرفی گفته می شود که گوشی جدید به جای حافظه داخلی 512 گیگابایتی از حافظه داخلی 256 گیگابایتی بهره می برد.

طرفداران سامسونگ امیدوارند که شایعات مربوط به کاهش قیمت گلکسی فولد 2 حقیقت داشته باشد. انتظار می رود که این غول دنیای فناوری از اشتباهات خود در گذشته درس گرفته باشد و پیش از معرفی یا عرضه گوشی Bloom (نام کدگذاری شده فولد 2)، کلیه جوانب را به دقت سنجیده و مشکلات موجود را برطرف کند. طبق اظهارات نشریه کره ای The Bell، نسل جدید گوشی فولد در آوریل 2020 معرفی می شود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم