ترنجی/ طبق اسناد مربوط به حق اختراع جدید شیائومی این کمپانی روی یک گوشی تاشو کار می‌کند که مجهز به دوربین پاپ آپ پنج گانه است. در ادامه با ما همراه باشید تا حق اختراع گوشی تاشو شیائومی با دوربین پنج گانه پاپ آپ طور را مرور کنیم.

اخیرا شاهد رونمایی از شیائومی سی سی ۹ پرو ( یا می نوت ۱۰ برای بازار جهانی) بودیم؛ نخستین گوشی‌های هوشمند که در دوربین پنج گانه خود، یک دوربین اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی دارند. حالا شاید نوآوری دیگری از کمپانی چینی در راه باشد. تصاویری که با پتنت جدید شیائومی همراه هستند، یک موبایل قابل انعطاف را با پنج دوربین پشتی نشان می‌دهند؛ جالب‌تر اینکه دوربین پنجگانه روی یک ماژول پاپ آپ سوار است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم
همچنین می‌توان دید که در حالت باز شده، یک سمت دستگاه ضخامت بیشتری دارد؛ علتش باید قرار گرفتن دوربین پاپ آپ و احتمالا باتری در نیمه‌ی سمت چپ باشد. به نظر می‌رسد این گوشی منعطف فقط دارای یک لولاست و مشخص نیست آیا قابلیت تاشدن به هر دو طرف را دارد یا خیر؟

البته باید یادآوری کنیم که این فقط یک پتنت است و شاید هرگز چنین دستگاهی را در دنیای واقعی نبینیم. با وجود این، تلاش تولیدکنندگان موبایل را برای ارتقای محصولات خود و ارائه فناوری‌های تازه، باید به فال نیک گرفت.

نظر شما درباره حق اختراع گوشی تاشو شیائومی با دوربین پنج گانه پاپ آپ طور چیست؟ فکر می کنید که دوربین پاپ آپ واقعا نیاز است؟


در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم