گیم فا/ به نظر می‌رسد همکاری دنیای Star Wars با بازی Fortnite ادامه دارد و پس از لباس Stormtrooperها در Fornite، این بار باید شاهد پخش اختصاصی سکانس از جدیدترین فیلم دنیای Star Wars، در بازی باشیم.

ظاهرا برای تماشای این کلیپ، باید به سینمای Risky Reels در بازی بروید. پوسترهایی که در سطح بازی پخش شده‌اند، خبر از رخ دادن این رویداد در شنبه‌ی آتی می‌دهند. این پوسترها ساعت ۱:۳۰ بعد از ظهر به وقت آمریکا را به نمایش می‌گذارند که به وقت ایران، معادل با ده بعد از ظهر است. ظاهرا خود کارگردان فیلم یعنی جی‌جی آبرامز (JJ Abrams) هم قرار است حضوری کوتاه داشته باشد.

شاید این اتفاق عجیب به نظر برسد، اما این اولین همکاری یک فیلم دیزنی با Fortnite نیست. همین سینمای Risky Reels پیش از این هم کلیپی کوتاه از انیمیشن Wreck it Ralph: Ralph Breaks the Internet پخش کرده بود و در مقابل، Fortnite هم حضوری کوتاه در فیلم Avengers: Endgame داشت. همانطور که اشاره شد، چند هفته پیش هم لباس Stormtrooper برای Fortnite در دسترس قرار گرفت. احتمالا مشابه به کنسرت Marshmello در بازی، خود Epic Games انجام نبرد در زمان این رویداد را منع خواهد کرد تا بازی‌بازان بتوانند با خیال راحت به تماشای کلیپ بپردازند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم