شهر سخت افزار/ پیش از این اخباری حاکی از استفاده سامسونگ از سنسور 108 مگاپیکسلی Bright HMX در پرچمداران جدید این شرکت بودیم. اما عصر امروز، Ice Universe، افشاگر سرشناس با انتشار توئیتی، از استفاده نسخه‌ای سفارشی و خاص از این سنسور برای گلکسی اس 11 پلاس خبر داد.
در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم


اکانت توئیتر @UniverseIce با انتشار توئیتی از استفاده سامسونگ از نسخه‌ای سفارشی و گران‌قیمت‌تر در مقایسه با سنسور اصلی Bright HMX که با همکاری شیائومی توسعه یافته‌بود خبر داده است.

هزینه اضافی ساخت این سنسور، صرف ایجاد تمایز و برتری کیفی با نمونه قبلی شده است. هنوز مشخص نیست که سنسور سفارشی سامسونگ چه برتری‌هایی نسبت نمونه فعلی دارد. اما می‌دانیم که سایز سنسور تغییری نکرده است.

حدود چهار ماه پیش بود که سامسونگ از سنسور iSOCELL Bright HMX رونمایی کرد. این سنسور در حال حاضر در Mi CC9 Pro و Mi Note 10 شیائومی مورد استفاده قرار گرفته و به زودی مهمان برخی دیگر از دستگاه‌های شیائومی نیز خواهد شد.

از همین رو می‌توان تلاش سامسونگ برای ایجاد تمایز سنسور پرچمدار خود با محصولی که برای مشتریان یا شرکای تجاری خود تولید می‌کند را منطقی دانست. به این ترتیب اگر این توئیت هم همانند سایر توئیت‌های Ice Universe درست از آب در بیاید، سنسور سفارشی سامسونگ مختص پرچمدار جدید سامسونگ و انحصاری این شرکت خواهد بود

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم