گیم فا/ استودیوی هامبل گیمز (Humble Games) امروز در خبر خوبی اعلام کرد که بازی Carto در کنار رایانه‌های شخصی، برروی کنسول‌ها نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی این خبر باشید.

Carto از سری عناوین پازل محور و ماجراجویی است که برای نخستین بار در مراسم PC Gaming Show معرفی شد و تاکنون اطلاعات مفیدی هم از آن در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته است. معماها و چالش‌های بی‌شماری در این بازی قرار دارد که برای طی کردن مراحل باید از آن‌ها عبور کنید. پس اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های این سبک هستید، Carto می‌تواند انتخاب ایده‌آلی برایتان باشد. قابل ذکر است که دو استودیوی سان‌هد گیمز (SunHead Games) و هامبل گیمز به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده دارند.

طبق خبرهایی که در گذشته پیرامون Carto منتشر شده بود، آگاهی یافتیم که این بازی پاییز امسال برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. حال در خبر خوبی اعلام شده است که بازی ذکر شده قرار است در همان بازه‌ی زمانی راهی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ نیز بشود. هنوز اطلاعات دیگری مانند تاریخ دقیق انتشار به دست بازی‌بازان نرسیده است و باید دید که سازندگان در چه زمانی به عرضه‌ی اخبار جدید می‌پردازند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم