زومجی/ پس از انتشار چندین نسخه از بازی‌های شرکت الکترونیک آرتز در فروشگاه استیم، حالا صفحه مخصوص سرویس EA Access این شرکت بزرگ در استیم بالا آمده است.
   
چندین سال پیش الکترونیک آرتز مانند چندین شرکت دیگر، به قصد ساخت و فعال کردن لانچر مخصوص خود، از استیم جدا شد و بازی‌های خود را از این فروشگاه خارج کرد. اگرچه لانچر این شرکت یعنی اوریجین به فعالیت خود ادامه می‌دهد، اما مدتی پیش بود که الکترونیک آرتز با انتشار بازی‌هایی مانند Battlefield 1 و Battlefield V در استیم، رسما و دوباره همکاری خود را با این فروشگاه محبوب آغاز کرد. اما هنوز جای یک چیز خالی بود؛ سرویس EA Access؛ سرویس که از همان زمان آغازبه‌کار اوریجین، وجود داشت و یک‌سری امتیازات ویژه به اعضای خود می‌داد.

حالا و طبق جدیدترین اخبار بازی مشخص شده است که این سرویس هم قرار است به استیم اضافه شود؛ چراکه صفحه مخصوص به‌ آن در فروشگاه استیم فعال شده است. اگرچه هنوز تاریخ دقیق آغاز به‌کار آن اعلام نشده است، اما همان‌طور که در صفحه می‌توانید مشاهده کنید، عبارت به‌زودی در آن درج شده است و نشان از این دارد که بالاخره این سرویس هم به استیم می‌آید.

سرویس EA Access در حال حاضر ازطریق لانچر اوریجین برای پلتفرم‌های کامپیوتر، ایکس‌ باکس وان و پلی ‌استیشن 4 در دسترس قرار دارد و مواردی مانند بازی‌های رایگان، بتای برخی بازی‌ها، دموی بازی‌هایی که در آستانه انتشار هستند و مواردی از این دست را به اعضای خود ارائه می‌دهد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم