گیم فا/ استودیوی سرویوس (Survios) تاریخ انتشار بازی The Walking Dead Onslaught را اعلام کرد. این بازی قرار است در تاریخ ۸ مهرماه ۱۳۹۹ (۲۹ سپتامبر ۲۰۲۰) برروی پلتفرم‌های واقعیت مجازی Steam VR، Occlus و پلی‌استیشن وی‌آر عرضه شود.

در بازی The Walking Dead Onslaught می‌توانید کنترل برخی از شخصیت‌های سریال The Walking Dead را در دست بگیرید و در دنیای آخرالزمانی این عنوان به مبارزه با زامبی‌ها بپردازید.

استودیوی سرویوس می‌خواهد از نظر مبارزات یکی از جالب‌ترین تجربه‌های واقعیت مجازی را ارائه دهد. شما با استفاده از مکانیزم‌های واقعیت مجازی می‌توانید از انواع مختلفی از سلاح‌ها بهره و از تجربه‌ی آن لذت ببرید.

این عنوان دارای یک سیستم پیشرفت گسسته است. استودیوی توسعه‌دهنده با تعامل میان اشیا و بازی‌باز یک عنوان واقعیت مجازی جالب را ارائه می‌دهد. دست‌ها، پاها و گردن زامبی‌ها از جمله نقاط آسیب‌پذیر آن‌ها محسوب می‌شود. دشمنان در حالتی که ضربه می‌خورند، به سرعت واکنش نشان می‌دهند.فیزیک نقش مهمی در بازی دارد و واکنش‌های مختلف بر اساس آن صورت می‌گیرد. شما همچنین می‌توانید ضربات زامبی‌ها در زمان مناسب دفع کنید. همچنین می‌توان آن‌ها را هٌل داد و به سمت دیگر زامبی‌ها پرتاب کرد.

بازی‌بازان با پیش‌خرید بازی The Walking Dead Onslaught می‌توانند به سلاح‌های ویژه‌ای مانند کاتانای طلایی، چاقوی مخصوص طلایی و همچنین به پوسته‌هایی ویژه‌ای مانند Sheriff Rick و Hunter Daryl دسترسی داشته باشند.

در همین خبر می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از گیم‌پلی بازی The Walking Dead Onslaught را مشاهده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم