ترنجی/ مشکل کیفیت ساخت گلکسی نوت ۲۰ اولترا توسط صدها کاربر گزارش شده است و این مشکلات عمدتا در بخش اسمبل دوربین دیده می شود.

ده ها خریدار روز اول Galaxy Note 20 Ultra برای گزارش چندین نقص مشخص در بخش دوربین دستگاه های خود، راهی انجمن های سامسونگ شدند. سازگاری گزارش ها و همچنین شواهد و مدارک همراه آنها، نشان می دهد سامسونگ ممکن است دسته بدی را در دست داشته باشد.

از صبح امروز، تاکنون بیش از صد گزارش از شکاف های قابل مشاهده در ماژول دوربین در پشت گلکسی نوت ۲۰ اولترا وجود داشته است. برخی از کاربران اولیه حتی ذرات گرد و غبار و قطرات و حتی شبنم را که در قسمت دوربین اصلی دستگاه خود گزارش کرده اند.

هر دو مسئله می تواند به دستگاههای مونتاژ اشتباه اشاره داشته باشد، اما سامسونگ هنوز با اولین دسته Galaxy Note 20 Ultra به وجود مشکلات گسترده ای اعتراف نکرده است. در بیانیه ای که در اختیار رسانه های محلی کره جنوبی قرار گرفته است، یک مقام مسئول گفت:

اثرات جزئی چگالش آب به خودی خود گواهی بر نقص ساختاری و عملکرد آنها نیست.
با این گفته، سامسونگ در حال حاضر گزارشات را مرور می کند اما اگر علاقه ای به انتظار ندارید، همیشه می توانید با یکی از اپراتورهای پاسخگو تماس برقرار کنید تا بفهمید واجد شرایط تعویض ضمانت نامه فعال هستید یا خیر.

هیچ وسیله تولید انبوه از تولید مشکلات مصون نیست و خوشبختانه هیچ نشانه ای مبنی بر وجود مشکلات فوق الذکر در خارج از کشور خود سامسونگ به گوش نمی رسد.

در حالی که Galaxy Note 20 Ultra و Galaxy Note 20 برای مشتریانی که قبل از سفارش آنها سفارش داده بودند، ارسال شده است اما نسخه جهانی رسمی این سریال برای فردا، 21 اوت برنامه ریزی شده است. گزارش های اولیه حاکی از آن است که دوره قبل از رزرو به اندازه کافی مناسب و معقول بوده است و سامسونگ هنوز هم انتظار دارد که دستگاه های تازه منتشر شده باعث افزایش چشمگیر فروش سالانه دستگاه های خود شود که پس از سه ماهه دوم ناامیدکننده واقعا مورد نیاز است.

نظر شما چیست؟ شما از این بابت نگرانی دارید؟ فکر می کنید چنین ایرادهایی در یک دستگاه ۱۳۰۰ دلاری قابل بخشش است؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم