گيم فا/ طبق جديدترين اطلاعات منتشر شده، شرکت اپيک گيمز (Epic Games) بازي مورد انتظار آي‌او اينتراکتيو (IO Interactive) يعني Hitman 3 را به ليست عناوين انحصاري فروشگاه خود اضافه کرده است.

نسخه‌ي رايانه‌هاي شخصي بازي Hitman 3 که قرار است در ژانويه‌ي ۲۰۲۱ ميلادي به همراه نسخه‌ي کنسول‌هاي پلي‌استيشن ۵، پلي‌استيشن ۴، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سري اکس و پلتفرم گوگل استيديا عرضه شود، براي مدت نامعلومي در انحصار فروشگاه اپيک گيمز خواهد بود.

آقاي هاکان ابراک (Hakan Abrak)، مدير آي‌او اينتراکتيو، در طي بيانيه‌اي اعلام کرد: انتشار Hitman 3 توسط آي‌او اينتراکتيو قدم بزرگي براي رسيدن به اهداف جاه طلبانه‌ي ما به عنوان يک استوديوي مستقل است. علاوه بر اين، همکاري با اپيک گيمز به ما اين آزادي را داده است تا بازي را دقيقاً همان‌طوري که تصور کرديم براي طرفداران و جامعه‌ي بازي‌بازان خود بسازيم.براي طرفداران قديمي که در مسير World of Assassination از ما حمايت کردند، ما قصد داريم پيشرفت بازي‌بازان در نسخه‌هاي فعلي را به بازي Hitman 3 در فروشگاه اپيک گيمز انتقال دهيم.

البته اگر براي تجربه‌ي آخرين نسخه‌ي سه‌گانه‌ي World of Assassination هيجان زده‌ هستيد اما هنوز اين سري را تجربه نکرده‌ايد، شما از هفته‌ي آينده تا تاريخ ۱۳ شهريور (۳ سپتامبر) فرصت داريد تا نسخه‌ي اول سري جديد Hitman که در سال ۲۰۱۶ عرضه شد را به صورت رايگان از طريق فروشگاه اپيک گيمز دريافت کنيد.

در نهايت بد نيست يادآوري کنيم که اين استوديو دانمارکي مدتي پيش در مورد حالت‌هاي طراحي شده براي بازي جديد خود صحبت کرد و اطلاعاتي جالبي را با طرفداران به اشتراک گذاشت.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم