گیم فا/ طبق جدیدترین اطلاعات منتشر شده، شرکت اپیک گیمز (Epic Games) بازی مورد انتظار آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) یعنی Hitman 3 را به لیست عناوین انحصاری فروشگاه خود اضافه کرده است.

نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Hitman 3 که قرار است در ژانویه‌ی ۲۰۲۱ میلادی به همراه نسخه‌ی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و پلتفرم گوگل استیدیا عرضه شود، برای مدت نامعلومی در انحصار فروشگاه اپیک گیمز خواهد بود.

آقای هاکان ابراک (Hakan Abrak)، مدیر آی‌او اینتراکتیو، در طی بیانیه‌ای اعلام کرد: انتشار Hitman 3 توسط آی‌او اینتراکتیو قدم بزرگی برای رسیدن به اهداف جاه طلبانه‌ی ما به عنوان یک استودیوی مستقل است. علاوه بر این، همکاری با اپیک گیمز به ما این آزادی را داده است تا بازی را دقیقاً همان‌طوری که تصور کردیم برای طرفداران و جامعه‌ی بازی‌بازان خود بسازیم.برای طرفداران قدیمی که در مسیر World of Assassination از ما حمایت کردند، ما قصد داریم پیشرفت بازی‌بازان در نسخه‌های فعلی را به بازی Hitman 3 در فروشگاه اپیک گیمز انتقال دهیم.

البته اگر برای تجربه‌ی آخرین نسخه‌ی سه‌گانه‌ی World of Assassination هیجان زده‌ هستید اما هنوز این سری را تجربه نکرده‌اید، شما از هفته‌ی آینده تا تاریخ ۱۳ شهریور (۳ سپتامبر) فرصت دارید تا نسخه‌ی اول سری جدید Hitman که در سال ۲۰۱۶ عرضه شد را به صورت رایگان از طریق فروشگاه اپیک گیمز دریافت کنید.

در نهایت بد نیست یادآوری کنیم که این استودیو دانمارکی مدتی پیش در مورد حالت‌های طراحی شده برای بازی جدید خود صحبت کرد و اطلاعاتی جالبی را با طرفداران به اشتراک گذاشت.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم