زومجي/ اريک لمپل، رئيس بازاريابي جهاني پلي‌استيشن، اعلام کرده که محتويات پلي‌استيشن در روز عرضه پلي‌استيشن 5 و پس از آن واقعا هيجان‌انگيز خواهد بود.
   
باوجود بازي‌هاي انحصاري فرست پارتي مختلف در روز عرضه براي پلي ‌استيشن 5 و انحصاري‌هاي ترد پارتي اين کنسول، درکنار بازي‌هاي چندپلتفرمه، فهرست بازي‌هاي PS5 هيجان‌انگيز به‌نظر مي‌رسند. سوني در مورد برنامه خود حسابي مطمئن و بر اين عقيده است که کنسول نسل نهمي آن‌ها بهترين فهرست بازي‌هاي تاريخ پلي‌استيشن در روز عرضه را خواهد داشت. 

طبق جديدترين اخبار بازي، اريک لمپل، رئيس بازاريابي جهاني پلي‌استيشن، در مصاحبه اخير خورد با Gameindustry در مورد محتويات پلي‌استيشن 5 صحبت کرده است. زماني‌که پاي بازي‌هاي فرست پارتي و ترد پارتي انحصاري پلي‌استيشن 5 به ميان مي‌آيد، «بهترين فهرستي را که تابه‌حال در تاريخ پلي‌استيشن ديده‌ايم» در دسترس قرار مي‌گيرد.

اريک لمپل در صحبت‌هاي خود گفت «زماني‌که تمامي مشخصات کنسول پلي استيشن 5 معرفي شود که آن را به يک کنسول واقعي نسل بعد تبديل مي‌کند، به بحث محتويات [بازي] مي‌رسيم. محتوياتي که ما در روز عرضه پلي‌استيشن 5 و پس از آن خواهيم داشت واقعا هيجان‌انگيز هستند. در مورد تمامي استوديوهاي فرست پارتي و همکاري‌هاي ما در استوديوهاي ترد پارتي، مي‌توانم بگويم که اين بهترين فهرست بازي‌هايي است که تابه‌حال در تاريخ پلي‌استيشن مشاهده کرده‌ايم.»

همچنين او در ادامه صحبت‌هاي خود به اين مورد اشاره کرده که باتوجه‌به معرفي شدن تعدادي از بازي‌هاي انحصاري، آن‌ها پروژه معرفي نشده بسياري دارند که هيجان‌انگيز خواهند بود. «ما بعضي از اين محتويات را معرفي کرديم، اما طبيعتا معرفي‌هاي بيشتري در راه است. راه و روشي که توسعه‌دهنده‌ها به‌واسطه‌ي آن با اين پلتفرم درگير شده‌اند تا روي آي‌پي‌هاي شناخته شده و همچنين آي‌پي‌هاي جديد کار کنند، به‌طور باورنکردني هيجان‌انگيز است.»

بااينکه شاهد معرفي بازي‌هاي انحصاري مختلفي بوديم، اما فعلا مشخص شده که Marvel's Spider-Man: Miles Morales انحصاري روز عرضه PS5 است. ازطرفي مشخص شدن رده‌بندي سني نسخه ريميک بازي Demon's Souls، خبر از اين مي‌دهد که احتمال دارد اين بازي هم در روز عرضه کنسول نسل نهمي سوني در اختيار کاربران قرار بگيرد.

نظر شما کاربران گرامي دراين‌باره چيست؟

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم