ديجياتو/ شرکت ريزر که به توليد لوازم جانبي براي گيمرها مشهور است، با رونمايي از کيبورد و ماوس غيرگيمينگ کمي از اين فضا دور شده و قصد دارد تايپ کردن و کار با کامپيوتر را در دوران دورکاري آسان‌تر کند.

کيبورد Pro Type از سوييچ‌هاي مکانيکي نارنجي رنگ ريزر برخوردار است که حس کليک کردن را به دستان منتقل کرده ولي سر و صداي کمتري نسبت به کيبوردهاي گيمينگ توليد مي‌کنند. کليدها هنگام شب با نور پس زمينه سفيد رنگ روشن مي‌شوند و ريزر طول عمر آن‌ها را ۸۰ ميليون ضربه اعلام کرده است.

از ديگر قابليت‌هاي جالب توجه اين صفحه کليد مي‌توان به پوشش نرم کليدها اشاره کرد که به گفته ريزر تايپ کردن در طول روز را به کاري لذت بخش تبديل مي‌کند. اين محصول ۱۴۰ دلاري از اتصال بي‌سيم و بلوتوث پشتيباني کرده و حداکثر به چهار ديوايس متصل مي‌شود. علاوه بر اين دکمه‌هاي آن از قابليت برنامه ريزي براي اجراي خودکار دستورات (Macro) پشتيباني مي‌کنند.

ريزر همچنين از ماوسي به نام Pro Click با طراحي سازگار با بدن براي خستگي کمتر رونمايي کرد. طراحي اين محصول به گونه‌اي است که مچ دست را در زاويه ۳۰ درجه نگه مي‌دارد تا ريسک مچ درد و دست درد را به حداقل برساند. در طراحي اين ماوس به محل استراحت انگشت کوچک و شست هم توجه شده تا فشار کمتري به دست وارد شود.

ماوس Pro Click داراي هشت کليد قابل برنامه ريزي است و بوسيله بلوتوث به حداکثر چهار ديوايس وصل مي‌شود. ريزر طول عمر اين محصول را تا ۵۰ ميليون کليک تضمين کرده و شارژدهي باتري آن را بيش از ۴۰۰ ساعت با يک بار شارژ اعلام کرده است. اين محصول ۱۰۰ دلار قيمت دارد.

ماوس و کيبورد مورد بحث در پکيجي به نام Productivity Suite به دست مشتري مي‌رسند که شامل يک ماوس پد به نام Pro Glide به قيمت ۱۰ دلار مي‌شود. اين پکيج از هم اکنون از سايت ريزر قابل خريداري است.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم