گيم فا/ بازي Company of Heroes در ماه سپتامبر براي گوشي‌هاي هوشمند IOS و اندرويد منتشر خواهد شد.

بازي تحسين شده‌ي Company of Heroes که در سال ۲۰۰۶ با ارائه‌ي طراحي نواورانه و سيستم‌هاي گيم‌پلي جالب خود موفق شد بازخورد فوق العاده‌اي را از بازي‌بازان و منتقدين دريافت کند، حالا پس از تقريباً ۱۵ سال قرار است راهي گوشي‌هاي هوشمند IOS و اندرويد شود.

اول از هر چيز بايد اشاره کنيم که بازي Company of Heroes در ماه فوريه‌ي امسال برروي دستگاه‌هاي هوشمند آيپد عرضه شد. پس اين اولين باري نيست که بازي برروي پلتفرم IOS عرضه مي‌شود، اما حالا به لطف معرفي نسخه‌ي موبايل اين عنوان تحسين شده، بازي‌بازان در ماه سپتامبر مي‌توانند يکي از بهترين بازي‌هاي استراتژيک ريل تايم را برروي گوشي‌هاي هوشمند خود تجربه کنند.

استوديوي فرال اينتراکتيو (Feral Interactive) که وظيفه‌ي پورت ساخته‌ي رليک اينترتينمنت (Relic Entertainment) را برعهده گرفته است، در طي يک بيانيه‌ي رسمي اعلام کرد که رابط کاربري اين نسخه از بازي به طور کامل براي کنترل‌هاي لمسي موبايل بهينه شده است. اين خبر خوبي است؛ چراکه Company of Heroes عنواني درگير کننده است که بايد بخش‌هاي کوچک و بزرگ متعددي را در آن مديريت کنيد. در نتيجه کنترل آسان و پاسخ دهي بالاي آن يکي از آن مواردي است که بايد توجه بالايي به آن شود.

استوديوي فرال اينتراکتيو اعلام کرده است که اين بازي با آيفون ۶S و گوشي‌هاي جديدتر سازگار خواهد بود. از طرف ديگر، توسعه دهندگان فهرستي از گوشي‌هاي هوشمند اندرويد پشيتباني شده نيز منتشر کرده‌اند که مي‌توانيد آن را در ادامه مشاهده کنيد:

Google Pixel 2 يا گوشي‌هاي جديدتر گوگل
Samsung Galaxy S8 يا گوشي‌هاي جديدتر سري S سامسونگ
Samsung Galaxy Note 8 يا گوشي‌هاي جديدتر سري Note سامسونگ
OnePlus 5T / 6T / 7 / 8
Sony Xperia 1 / XZ2 Compact
HTC U12+
LG V30+
Motorola Moto Z2 Force
Nokia 8
Xiaomi Mi 6 / Mi 9 / Mi 9T
Xiaomi Pocophone F1
Xiaomi Redmi Note 8 Pro

بازي Company of Heroes يک عنوان پريميوم با قيمت ۱۳/۹۹ دلار (حدود 300 هزار تومان) محسوب مي‌شود و فاقد خريد‌هاي درون برنامه‌اي است. اين عنوان در تاريخ ۲۰ شهريور ماه ۱۳۹۹ (۱۰ سپتامبر ۲۰۲۰ ميلادي) براي گوشي‌هاي هوشمند IOS و اندرويد منتشر خواهد شد.
 

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم