گیم فا/ همان‌طور که در جریان هستید، بازی Trials of Mana امسال در دسترس قرار گرفت و با استقبال بسیار خوبی هم از سوی بازی‌بازان همراه شد. در همین راستا، تیم سازنده‌ اطلاعاتی را از فروش این بازی عرضه کرده است که در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری باشید.

Trials of Mana عنوانی در سبک‌های اکشن و نقش‌آفرینی است که آن را باید بازسازی اثری قدیمی به نام Seiken Densetsu 3 دانست. حال نسخه‌ی جدید با امکانات و شخصیت‌های بیشتر و همچنین کیفیت بهتر در اختیار بازی‌بازان قرار دارد. این بازی داستان ۶ شخصیت با مهارت‌های مختلف را روایت می‌کند که با هم برای جنگ با هیولاها متحد می‌شوند. قابل ذکر است که استودیوی اسکوئر انیکس (Square Enix) وظیفه‌ی ساخت و انتشار این عنوان را به عهده داشته است.

به نظر می‌رسد که Trials of Mana از نگاه اعضای سازنده‌ی آن بسیار رضایت‌بخش عمل کرده و آن‌ها از سرگرم شدن بازی‌بازان خوشحال هستند. با این که آمار دقیق از میزان فروش Trials of Mana منتشر نشده، اما استقبال خوب بازی‌بازان، تیم سازنده را تحت تاثیر قرار داده است و حال اثر ذکر شده را باید یکی از برترین عناوین اسکوئر انیکس بنامیم. آقای یوسوکه ماتسودا (Yosuke Matsuda)، از اعضای اسکوئر انیکس، برای ساخت چنین عناوین جذابی در آینده اظهار امیدواری کرده است و باید دید که برنامه‌ی آن‌ها چه خواهد بود. همچنین بد نیست بدانید که در روزهای آینده قرار است به‌روزرسانی‌های بزرگی برای این بازی معرفی شوند که در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این قضیه، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

بازی Trials of Mana هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ قابل تجربه است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم