گيم فا/ در محتواي اضافه‌ي Subject 2923 وارد مناطق جديد شويد و ريشه‌‎ي داستاني دريمرها (The Dreamers) را کشف کنيد.


استوديوي گان‌فاير گيمز (Gunfire Games) دومين و آخرين محتواي‌ اضافه‌ي عنوان Remnant: From the Ashes را با نام Subject 2923 به انتشار رساند. بر خلاف محتواي اضافه‌ي قبلي يعني Swamps of Corsus، بسته‌ي الحاقي مذکور داستاني کاملاََ جديد، باس‌هاي جديد و منطقه‌اي تازه مملوء از دشمنان متنوع را به بازي اضافه خواهد کرد.

استوديوي سازنده اعلام کرده است که محتواي اضافه جديد به داستان دريمرها (The Dreamers) خواهد پرداخت و بازي‌باز را به يک منطقه‌ي برفي با نام Realm of Reisum وارد مي‌کند. اگر از دشمن‌هاي جديد و مبارزه با آن‌ها لذت برديد، مي‌توانيد در حالت‌هاي ادونچر و بقاء (Adventure Mode و Survival Mode) مستقيماََ به مبارزه بپردازيد و البته جوايزي نيز دريافت کنيد. زره‌‌هاي جديد، ترينکت‌هاي تازه و سلاح‌هاي جديد مانند فراست‌بورن اکس (Frostborne Axe) نيز با اين محتواي اضافه به بازي اضافه خواهند شد.

بسته‌ي الحاقي Subject 2923 به صورت جداگانه ۹٫۹۹ دلار قيمت دارد اما مي‌توانيد آن را با خريد Remnant: From the Ashes – Complete Edition نيز بدست بياوريد که شامل تمامي محتويات اضافه و بازي اصلي مي‌شود. نسخه‌ي کامل بازي ۴۹٫۹۹ دلار قيمت دارد اما در حال حاضر با ۳۴ درصد تخفيف برروي فروشگاه‌ها قرار گرفته است. پيشنهاد تخفيف تا ۱۳ شهريور (۳ سپتامبر) پابرجا خواهد بود.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم