گیم فا/ در محتوای اضافه‌ی Subject 2923 وارد مناطق جدید شوید و ریشه‌‎ی داستانی دریمرها (The Dreamers) را کشف کنید.


استودیوی گان‌فایر گیمز (Gunfire Games) دومین و آخرین محتوای‌ اضافه‌ی عنوان Remnant: From the Ashes را با نام Subject 2923 به انتشار رساند. بر خلاف محتوای اضافه‌ی قبلی یعنی Swamps of Corsus، بسته‌ی الحاقی مذکور داستانی کاملاََ جدید، باس‌های جدید و منطقه‌ای تازه مملوء از دشمنان متنوع را به بازی اضافه خواهد کرد.

استودیوی سازنده اعلام کرده است که محتوای اضافه جدید به داستان دریمرها (The Dreamers) خواهد پرداخت و بازی‌باز را به یک منطقه‌ی برفی با نام Realm of Reisum وارد می‌کند. اگر از دشمن‌های جدید و مبارزه با آن‌ها لذت بردید، می‌توانید در حالت‌های ادونچر و بقاء (Adventure Mode و Survival Mode) مستقیماََ به مبارزه بپردازید و البته جوایزی نیز دریافت کنید. زره‌‌های جدید، ترینکت‌های تازه و سلاح‌های جدید مانند فراست‌بورن اکس (Frostborne Axe) نیز با این محتوای اضافه به بازی اضافه خواهند شد.

بسته‌ی الحاقی Subject 2923 به صورت جداگانه ۹٫۹۹ دلار قیمت دارد اما می‌توانید آن را با خرید Remnant: From the Ashes – Complete Edition نیز بدست بیاورید که شامل تمامی محتویات اضافه و بازی اصلی می‌شود. نسخه‌ی کامل بازی ۴۹٫۹۹ دلار قیمت دارد اما در حال حاضر با ۳۴ درصد تخفیف برروی فروشگاه‌ها قرار گرفته است. پیشنهاد تخفیف تا ۱۳ شهریور (۳ سپتامبر) پابرجا خواهد بود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم