ترنجی/ اگر به یاد داشته باشید، حدودا ۲ سال و نیم پیش بود که هوآوی پی 20 پرو (Huawei P20 Pro) رسما رونمایی شد. این دستگاه با دوربین سه گانه، فیلم برداری HD به نرخ 960 فریم بر ثانیه و بریدگی نمایشگر یک دستگاه بسیار پیشرو در زمان خود به شمار می رفت. ما ۳ ماه پیش برای شما نوشتیم که آپدیت اندروید ۱۰ هواوی پی ۲۰ با EMUI 10 در خارج از چین منتشر شد. خبر خوب امروز از سوی کاربران برای شما این است که آپدیت اندروید ۱۰ هواوی پی ۲۰ پرو در ایران ارایه شد. اگر شما پرچمدار متمرکز بر دوربین سال ۲۰۱۸ هواوی را خریده باشید، این قطعا برای شما خوشحال کننده خواهد بود.

 آپدیت اندروید ۱۰ هواوی پی ۲۰ پرو در ایران


همانطور که در اسکرین شات بالا می بینید، آپدیت اندروید ۱۰ هواوی پی ۲۰ پرو در ایران ارایه شده است. این به روزرسانی به سنت هواوی حجم بالایی دارد. شما برای دریافت اندروید ۱۰ روی Huawei P20 Pro باید بسته ای به حجم ۴.۶۵ گیگابایت را دانلود کنید. این به روزرسانی به صورت OTA ارایه شده است.

این آپدیت پس از اعمال روی دستگاه شما، رابط کاربری EMUI 10 هواوی را نیز به همراه خواهد داشت. موضوع قابل تامل این است که وصله امنیتی ارایه شده همراه با این آپدیت مربوط به چهارماه پیش است. همانطور که می بینید آپدیت امنیتی اندروید در این به روزرسانی مربوط به ۱ آوریل ۲۰۲۰ ذکر شده است.

شما هواوی پی ۲۰ پرو دارید؟ لطفا توجه داشته باشید که بنا بر فاکتورهای مختلف، شاید ارایه آپدیت OTA به صورت همزمان برای همه کاربران ممکن نباشد و برخی کاربران آن را با تاخیر دریافت کنند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم