ترنجي/ اگر به ياد داشته باشيد، حدودا ۲ سال و نيم پيش بود که هوآوي پي 20 پرو (Huawei P20 Pro) رسما رونمايي شد. اين دستگاه با دوربين سه گانه، فيلم برداري HD به نرخ 960 فريم بر ثانيه و بريدگي نمايشگر يک دستگاه بسيار پيشرو در زمان خود به شمار مي رفت. ما ۳ ماه پيش براي شما نوشتيم که آپديت اندرويد ۱۰ هواوي پي ۲۰ با EMUI 10 در خارج از چين منتشر شد. خبر خوب امروز از سوي کاربران براي شما اين است که آپديت اندرويد ۱۰ هواوي پي ۲۰ پرو در ايران ارايه شد. اگر شما پرچمدار متمرکز بر دوربين سال ۲۰۱۸ هواوي را خريده باشيد، اين قطعا براي شما خوشحال کننده خواهد بود.

 آپديت اندرويد ۱۰ هواوي پي ۲۰ پرو در ايران


همانطور که در اسکرين شات بالا مي بينيد، آپديت اندرويد ۱۰ هواوي پي ۲۰ پرو در ايران ارايه شده است. اين به روزرساني به سنت هواوي حجم بالايي دارد. شما براي دريافت اندرويد ۱۰ روي Huawei P20 Pro بايد بسته اي به حجم ۴.۶۵ گيگابايت را دانلود کنيد. اين به روزرساني به صورت OTA ارايه شده است.

اين آپديت پس از اعمال روي دستگاه شما، رابط کاربري EMUI 10 هواوي را نيز به همراه خواهد داشت. موضوع قابل تامل اين است که وصله امنيتي ارايه شده همراه با اين آپديت مربوط به چهارماه پيش است. همانطور که مي بينيد آپديت امنيتي اندرويد در اين به روزرساني مربوط به ۱ آوريل ۲۰۲۰ ذکر شده است.

شما هواوي پي ۲۰ پرو داريد؟ لطفا توجه داشته باشيد که بنا بر فاکتورهاي مختلف، شايد ارايه آپديت OTA به صورت همزمان براي همه کاربران ممکن نباشد و برخي کاربران آن را با تاخير دريافت کنند.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم