گيم فا/ استوديوي دداليک اينترتينمنت (Deadalic Entertainment) که در گذشته به معرفي بازي The Suicide of Rachel Foster براي کنسول‌ها پرداخته بود، امروز تاريخ دقيق عرضه‌ي آن را تعيين کرد. همچنين تريلري از اين بازي در دسترس قرار گرفته است که در همين خبر مي‌توانيد شاهد آن باشيد.

The Suicide of Rachel Foster را بايد عنواني داستان محور، ماجراجويي و اول شخص دانست که ابتدا اوايل امسال برروي پلتفرم رايانه‌هاي شخصي منتشر شد و استقبال نسبتا خوبي هم از آن به عمل آمد‌. از همان زمان زمزمه‌هايي مبني بر انتشار اين بازي برروي کنسول‌ها به گوش مي‌رسيد که در نهايت اين اخبار تاييد شدند. داستان اين بازي به سال ۱۹۹۳ مربوط مي‌شود و شما هدايت دو شخصيت اصلي يعني Lewis و Clark را به عهده مي‌گيريد. بنابراين اگر از دوست داران سبک‌هاي گفته شده هستيد، The Suicide of Rachel Foster براي مدتي شما را سرگرم خواهد کرد. گفتني است که دو استوديوي وان اُ وان (One O One) و دداليک به ترتيب وظيفه‌ي ساخت و انتشار اين عنوان را به عهده داشته‌اند.

بازي The Suicide of Rachel Foster قرار است در تاريخ (۲۶ آگست ۲۰۲۰ ميلادي) برروي کنسول‌هاي پلي‌استيشن ۴ و اکس‌باکس وان نيز منتشر شود.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم