گیم فا/ استودیوی ددالیک اینترتینمنت (Deadalic Entertainment) که در گذشته به معرفی بازی The Suicide of Rachel Foster برای کنسول‌ها پرداخته بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را تعیین کرد. همچنین تریلری از این بازی در دسترس قرار گرفته است که در همین خبر می‌توانید شاهد آن باشید.

The Suicide of Rachel Foster را باید عنوانی داستان محور، ماجراجویی و اول شخص دانست که ابتدا اوایل امسال برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و استقبال نسبتا خوبی هم از آن به عمل آمد‌. از همان زمان زمزمه‌هایی مبنی بر انتشار این بازی برروی کنسول‌ها به گوش می‌رسید که در نهایت این اخبار تایید شدند. داستان این بازی به سال ۱۹۹۳ مربوط می‌شود و شما هدایت دو شخصیت اصلی یعنی Lewis و Clark را به عهده می‌گیرید. بنابراین اگر از دوست داران سبک‌های گفته شده هستید، The Suicide of Rachel Foster برای مدتی شما را سرگرم خواهد کرد. گفتنی است که دو استودیوی وان اُ وان (One O One) و ددالیک به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این عنوان را به عهده داشته‌اند.

بازی The Suicide of Rachel Foster قرار است در تاریخ (۲۶ آگست ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز منتشر شود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم