گيم فا/ احتمال ساخت بازي Mafia 4 وجود دارد.

اوايل امسال، استوديوي هنگر ۱۳ از پروژه‌ي Mafia Trilogy رونمايي کرد. اين مجموعه که شامل نسخه‌ي Definitive Edition عناوين Mafia 2، Mafia 3 و نسخه‌ي بازسازي شده‌ي نسخه‌ي اول مي‌شود، قرار است تمام عناوين اين سري محبوب را برروي کنسول‌هاي فعلي در دسترس قرار دهد. حال به نظر مي‌رسد که هنگر ۱۳ (Hangar 13) هنوز هم دوست دارد يک بازي Mafia ديگر را بسازد، اما اين استوديو در حال حاضر مشغول کار برروي يک پروژه‌ي معرفي نشده است.

يکي از نمايندگان هنگر ۱۳ در طي مصاحبه‌اي با وب‌سايت SegmentNext در مورد موارد مختلفي از جمله تغييرات اعمال شده برروي Mafia: Definitive Edition و احتمال ساخت يک بازي جديد از مجموعه‌ي Mafia صحبت کرد: «اميدواريم که طرفداران از بازي Mafia: Definitive Edition لذت ببرند. اگر اين بازي عملکرد خوبي داشت، ممکن است بتوانيم انرژي خود را به سمت يک نسخه‌ي جديد هدايت کنيم. من مي‌دانم که در صورت فراهم شدن موقعيت، تيم ما براي ساخت يک Mafia جديد هيجان زده خواهد شد. اما در حال حاضر، ما مشغول کار برروي يک پروژه‌ي ديگر هستيم. هنوز نمي‌توانم در مورد آن با شما صحبت کنيم اما در اين حد بگويم که براي آن هيجان زده‌ايم.»

از طرف ديگر، اين توسعه دهنده جزئيات بيشتري را از تغييرات و بهبود‌هاي اعمال شده در Mafia: Definitive Edition به اشتراک گذاشت: «ما شهر Lost Heaven را از نو ساختيم، موسيقي بازي را دوباره توسط گروه ارکستر ضبط کرديم، تمام ديالوگ‌ها و انيميشن‌هاي چهره‌ي بازيگر‌ها دوباره ضبط شده‌اند. ما تعدادي وسيله‌ي نقليه‌‌ي جديد و يک سيستم مبارزه‌ي تن به تن را اضافه کرده‌ايم. همچنين علاوه بر بهبود‌هاي مختلف بخش صدا و افزودن يک مدل نورپردازي جديد به موتور بازي، مکانيک‌هاي اصلي تيراندازي و رانندگي را هم به کلي تغيير داده‌ايم.»

در نهايت نماينده‌ي هنگر ۱۳ اعلام کرد که اين استوديو از نتيجه‌ي کار راضي است؛ چراکه‌ آن‌ها تيم توسعه دهنده توانسته است «بدون از دست دادن لحن و اتمسفري که نسخه‌ي اصلي را خاص کرده بود، تجربه‌ي بازي را به‌روز کرده و آن را ارتقا دهند.»

بازي Mafia: Definitive Edition در تاريخ ۴ مهر ماه ۱۳۹۹ (۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰ ميلادي) براي کنسول‌هاي اکس‌باکس وان، پلي‌استيشن ۴ و پلتفرم رايانه‌هاي شخصي منتشر خواهد شد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم