زومجي/ آپديت رايگان بازي Desperados 3 شما را در نقش يک مرغ به جنگ جرم و جنايت مي‌فرستد.

چالش‌هاي Baron در بازي Desperados 3 آپديت جديدي را دريافت کرده که گروه شخصيت‌هاي اصلي بازي را با دسته‌اي از حيوانات جايگزين مي‌کند.
   
بازي Desperados 3 با معرفي و انتشار غيرمنتظره و غافلگيرانه خود، طرفداران اين مجموعه را بسيار هيجان زده کرد. قسمت سوم از مجموعه‌ بازي‌هاي استراتژيک و مخفي‌کاري استوديوي Mimimi با حجم بالاي محتوا و چند مکانيزم جديد و نوآورانه، تجربه سرگرم‌کننده و لذت بخشي را براي بازيکنان خود به ارمغان مي‌آورد. اما توسعه‌دهندگان اين بازي نيز بعد از انتشار آن بي‌کار ننشسته و مرتب به توسعه‌ي محتواي جديد براي آن مي‌پردازند. از جمله‌ي اين موارد، مي‌توان به چالش‌هاي Baron اشاره کرد. در اين قسمت، سناريوهاي مختلفي براي حل کردن دربرابر شما قرار گرفته که هريک نتايج و پيامدهاي خاص خود را دارند.

آپديت جديد چالش‌هاي بازي Desperados 3، مسئوليت قهرمان داستان را از مأمور کوپر سلب کرده و ايزابل و بيانکا را به استراحت مي‌فرستد. اما گروه قهرمانان جديدي که وظيفه‌ي نقش آفريني در چالش‌هاي بازي را عهده دار مي‌شوند، گروهي از حيوانات مختلف هستند و اين موضوع به همان ميزان که عجيب و ناملموس به نظر مي‌رسد، تجربه بامزه‌اي براي بازيکن در دنياي بازي خواهد بود.

اما اين همان چيزي است که چالش‌هاي Baron را به چنين تجربه سرگرم‌کننده‌اي تبديل کرده است. قرار نيست که اين چالش‌ها در قالب يک داستان بلند، منطقي و معقول به نظر برسند. اين مأموريت‌ها تنها براي خنده و سرگرمي طراحي شده و هيچ هدف مهمي را دنبال نمي‌کنند. Rescue Aid Society و سه بخش مختلف ديگر، حالت‌هاي مستقل اين بازي هستند که هريک تجربه جالب و متفاوتي را به کاربر ارائه مي‌کنند. مثلاً يکي از آن‌ها سه تله خرس را در اختيار شخصيت هکتور قرار داده و مهارت‌هاي او را به چالش مي‌کشد. در موارد ديگر، شما مي‌توانيد با نقش آفريني در يک داستان جنايي به نام Where’s Waldo، سه هدف مشخص از ميان تعداد زيادي بدل را پيدا کنيد.

همه‌ي اين چالش‌ها تجربه جالب و سرگرم کننده‌اي را به بازيکن منتقل خواهند کرد. تيم توسعه‌دهندگان اين بازي، براي افرادي که قصد اسپيدران کردن Desperados 3 را دارند نيز برنامه‌هايي را در نظر دارد که براين اساس، بايد با عبور از مرحله Flagstone در سريع‌ترين حالت ممکن، جوايز جالب و ارزشمندي را دريافت کنيد. البته مرحله اسم نويسي اين چالش، به‌زودي تمام خواهد شد.

Desperados 3 هم‌اکنون براي پي ‌سي، پلي ‌استيشن 4 و ايکس ‌باکس وان قابل دريافت است. اگر به هر نحوي قصد تجربه يک بازي تاکتيکال و استراتژيک را داشتيد، اين بازي شديداً توصيه مي‌شود. اين بازي در نقد و بررسي زومجي نمره کامل ۱۰ را دريافت کرده که در قسمت‌هايي از آن مي‌خوانيم:

«دسپرادوس سه به‌لطف گيم‌پلي جذاب و چالش برانگيز و بي‌نقصش، محيط‌هاي متنوع که گاهي از بررسي تمامي جزئيات آن سردرد مي‌گيريد، موسيقي بي‌نظيري که تجربه‌ي هر مرحله را چندين و چندبرابر لذت‌بخش‌تر کرده، محصولي را رقم زده که در اين دوره و زمانه حکم يک جواهر را دارد. دسپرادوس سه نه‌تنها يک بازي تاکتيکال جذاب، بلکه نماد يک ويديوگيم واقعي، با هر تعريفي که مي‌خواهيد از ويديوگيم در ذهن داشته باشيد، است.»

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم