ترنجي/ ال جي مانيتور 32UN650-W را معرفي کرد، که از وضوح و جزئيات فوق العاده اي براي توليد محتواي خلاقانه برخوردار است. اين مانيتور داراي اندازه صفحه نمايش ۳۱.۵ اينچي مي باشد که از پنل LG IPS و از يک طيف گسترده اي رنگ پشتيباني مي کند. همچنين بد نيست بدانيد که مانيتور ال جي 32UN650-W با رزلوشن UHD يا 4K ارايه مي شود.

مانيتور 32UN650-W داراي مجموعه اي از ويژگي ها از جمله رزولوشن 4K يا 3،840 در 2،160 پيکسل و گواهينامه HDR10 است. اين دو مشخصات اين مانيتور را قادر مي سازد که تصاوير خارق العاده اي توليد کند و به فيلم ها اجازه نمايش مانند آن چيزي که واقعا بايد باشند، مي دهد. اين مانيتور براي ويرايشگرهاي ويدئويي که به سريعترين رفرش ريت نياز ندارند، اما صفحه نمايش فوق العاده اي مي خواهند مناسب هستند.

اين نمايشگر ۹۵ درصد پوشش DCI-P3 را ارائه مي دهد، که براي توليدکنندگان محتواي حرفه اي که ممکن است ويرايش ويديو يا ويرايش عکس ها را به صورت حرفه اي انجام دهند، ايده آل است. اين طيف با رنگ هاي زياد، به مانيتور اجازه مي دهد رنگ هر محتواي ديجيتالي را که ممکن است در صفحه خود داشته باشيد با دقت بيان کند.

مانيتور 32UN650-W از ويژگي هاي Dynamic Action Sync ،Black Stabilizer و AMD FreeSync پشتيباني مي کند. Dynamic Action Sync تضمين مي کند که گيمرها تاخيري در ورودي ندارند و به گيمرها اجازه مي دهند تا روي بازي متمرکز شوند.

نرم افزار Black Stabilizer باعث مي شود گيمر بتوانند در هنگام خاموش شدن يک انفجار يا نارنجک فلش، به راحتي در تاريک ترين مکان ها را ببينند و به راحتي کار کنند. اين مانيتور براي اطمينان از عدم وجود لگ صفحه نمايش يا از هم گسيختگي صفحه، از فناوري FreeSync AMD پشتيباني مي کند.

پايه ايستاده با مانيتور 32UN650-W امکان انعطاف پذيري متنوعي از جمله شيب و ارتفاع را فراهم مي کند. اين مانيتور همچنين از قابليت پشتيباني براي نصب ديوار يا نصب در بازوي مانيتور با ابعاد 100 در 100 ميلي متر برخوردار است.

براي اتصال، مانيتور 32UN650-W داراي دو پورت HDMI و يک DisplayPort منفرد است که در پشت صفحه نمايش قرار دارد. همه اين درگاه ها وضوح و سرعت تجديد يکساني را ارائه مي دهند، بنابراين بدون در نظر گرفتن استفاده از يک سيم کشي HDMI يا DisplayPort، کاربران تجربه مشابهي را کسب مي کنند. ال جي هنوز هيچ قيمتي را در اين مرحله منتشر نکرده است، اما آنها اظهار داشته اند که اين مانيتور معرفي مي تواند در هفته آخر ماه اوت در دسترس است.

نظر شما چيست؟ مانيتور ال جي 32UN650-W براي شما جذاب است؟

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم