ترنجی/ ال جی مانیتور 32UN650-W را معرفی کرد، که از وضوح و جزئیات فوق العاده ای برای تولید محتوای خلاقانه برخوردار است. این مانیتور دارای اندازه صفحه نمایش ۳۱.۵ اینچی می باشد که از پنل LG IPS و از یک طیف گسترده ای رنگ پشتیبانی می کند. همچنین بد نیست بدانید که مانیتور ال جی 32UN650-W با رزلوشن UHD یا 4K ارایه می شود.

مانیتور 32UN650-W دارای مجموعه ای از ویژگی ها از جمله رزولوشن 4K یا 3،840 در 2،160 پیکسل و گواهینامه HDR10 است. این دو مشخصات این مانیتور را قادر می سازد که تصاویر خارق العاده ای تولید کند و به فیلم ها اجازه نمایش مانند آن چیزی که واقعا باید باشند، می دهد. این مانیتور برای ویرایشگرهای ویدئویی که به سریعترین رفرش ریت نیاز ندارند، اما صفحه نمایش فوق العاده ای می خواهند مناسب هستند.

این نمایشگر ۹۵ درصد پوشش DCI-P3 را ارائه می دهد، که برای تولیدکنندگان محتوای حرفه ای که ممکن است ویرایش ویدیو یا ویرایش عکس ها را به صورت حرفه ای انجام دهند، ایده آل است. این طیف با رنگ های زیاد، به مانیتور اجازه می دهد رنگ هر محتوای دیجیتالی را که ممکن است در صفحه خود داشته باشید با دقت بیان کند.

مانیتور 32UN650-W از ویژگی های Dynamic Action Sync ،Black Stabilizer و AMD FreeSync پشتیبانی می کند. Dynamic Action Sync تضمین می کند که گیمرها تاخیری در ورودی ندارند و به گیمرها اجازه می دهند تا روی بازی متمرکز شوند.

نرم افزار Black Stabilizer باعث می شود گیمر بتوانند در هنگام خاموش شدن یک انفجار یا نارنجک فلش، به راحتی در تاریک ترین مکان ها را ببینند و به راحتی کار کنند. این مانیتور برای اطمینان از عدم وجود لگ صفحه نمایش یا از هم گسیختگی صفحه، از فناوری FreeSync AMD پشتیبانی می کند.

پایه ایستاده با مانیتور 32UN650-W امکان انعطاف پذیری متنوعی از جمله شیب و ارتفاع را فراهم می کند. این مانیتور همچنین از قابلیت پشتیبانی برای نصب دیوار یا نصب در بازوی مانیتور با ابعاد 100 در 100 میلی متر برخوردار است.

برای اتصال، مانیتور 32UN650-W دارای دو پورت HDMI و یک DisplayPort منفرد است که در پشت صفحه نمایش قرار دارد. همه این درگاه ها وضوح و سرعت تجدید یکسانی را ارائه می دهند، بنابراین بدون در نظر گرفتن استفاده از یک سیم کشی HDMI یا DisplayPort، کاربران تجربه مشابهی را کسب می کنند. ال جی هنوز هیچ قیمتی را در این مرحله منتشر نکرده است، اما آنها اظهار داشته اند که این مانیتور معرفی می تواند در هفته آخر ماه اوت در دسترس است.

نظر شما چیست؟ مانیتور ال جی 32UN650-W برای شما جذاب است؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم