گيم فا/ يک منبع داخلي صنعت بازي‌هاي ويديويي وجود حالت زامبي براي Call of Duty: Black Ops Cold War را تاييد مي‌کند اما مي‌گويد در تاريخ ۵ شهريور شاهد حضور اين بخش نخواهيم بود.

چندي پيش شرکت اکتيويژن (Activision) و تري‌‎يارک (Treyarch) سرانجام بازي بعدي از سري Call of Duty را با نام Black Ops Cold War تاييد کردند و حتي طراحي هنري کليدي آن نيز منتشر شد. همان‌طور که بازي‌بازان و طرفداران سري Black Ops انتظار دارند، به نظر مي‌رسد اين نسخه نيز شامل بخش زامبي‌ها خواهد شد اگرچه ما در تاريخ ۵ شهريور (۲۶ آگست) شاهد رونمايي کامل بازي خواهيم بود اما منابع داخلي به ما مي‌گويند که در اين معرفي اشاره‌اي به بخش زامبي‌ها نمي‌شود و رونمايي کامل بخش زامبي‌ها در تاريخ ديگري رخ خواهد داد.

آقاي تام هندرسون (Tom Henderson)، رئيس و مالک Viral Junkie، در توييتر جزئيات بيشتري در رابطه با حالت زامبي‌هاي Call of Duty: Black Ops Cold War با دنبال‌کنندگان خود به اشتراک گذاشت. او صحبتي از منبع خود به ميان نياورد تا مشکلي برايشان پيش نيايد و از آن جايي که منبع معتبري براي حرف‌هاي او در دست نيست نمي‌توان به طور صد درصدي حرف‌هاي او را قبول کرد.

بر اساس بيانيه‌ي هندرسون، Call of Duty بعدي شامل حالت زامبي نيز خواهد شد اگرچه در رويداد در نظر گرفته شده براي ۵ شهريور رونمايي از حالت زامبي رخ نمي‌دهد و معرفي کامل آن به زماني ديگر اختصاص داده شده است. بنابراين طرفداران در اواخر اين ماه منتظر اطلاعات بيشتر از حالت زامبي نباشند. انتظار مي‌رود يک رويداد مجزا براي رونمايي حالت زامبي در نظر گرفته شده باشد که البته چند هفته قبل از عرضه‌ي رسمي بازي برگزار شود. هنوز مشخص نيست که رونمايي رسمي در اواخر ماه آگست به بخش تک‌نفره اختصاص دارد يا چندنفره اما شايد به هر دوي اين موارد پرداخته شود.

با توجه به محبوبيت حالت زامبي در عناوين مختلف، به طور حتم طرفداران انتظارات بالايي از اين حالت در نسخه‌ي بعدي Call of Duty دارند و خواهان نوآوري‌هاي متعددي هستند. بخش زامبي‌ها در عناوين مختلف به دليل محبوبيت بسيار بالايي که پيدا کرده‌اند در عناوين اخير Call of Duty بخش کمپين مختص به خودشان را داشته‌ و بازي‌بازان نيز از آن استقبال خوبي کرده‌اند. به طور حتم تيم توسعه‌ي Black Ops Cold War اهميت زيادي براي بخش زامبي قائل است و مي‌داند که طرفداران انتظارات بالايي از آن خواهند داشت به همين دليل اختصاص رويدادي جداگانه براي حالت‌ زامبي‌ها (Zombies Mode) چندان دور از ذهن نيست.

اگرچه عدم وجود بخش زامبي‌ها در Call of Duty: Modern Warfare باعث ناراحتي بسياري از طرفداران شده بود اما به نظر مي‌رسد اکتيويژن قصد دارد با Cold War ناراحتي پيش آمده را جبران کند چرا که تري‌يارک تخصص زيادي در حالت زامبي دارد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم