گیم فا/ بازی استراتژیک و تاکتیکال استودیوی می‌می‌می گیمز (Mimimi Games) که در دنیای غرب وحشی داستان ۵ قهرمان منحصر به فرد را روایت می‌کند، موفق شده است به یکی از برترین عناوین امسال بر حسب نمرات OpenCritic تبدیل شود. بخش داستانی اصلی بازی Desperados 3 در واقع از ۱۶ ماموریت بزرگ تشکیل شده است که بازی‌بازان باید با به دست گرفتن کنترل قهرمان‌های مختلف با آزادی عمل کاملی که در اختیار دارند، این بخش را به دلخواه به پایان رسانند. گیم‌پلی بازی مبنی بر مخفی‌کاری یا پیشروی اکشن به همراه حل معماهای گوناگون خواهد بود.

استودیوی می‌می‌می گیمز محتوای پس از عرضه‌ی زیادی را برای عنوان Desperados 3 در نظر گرفته است که طی یک برنامه‌ی زمانی خاص آن‌ها را برای بازی‌بازان منتشر می‌کند. حال به تازگی ناشر این عنوان یعنی شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) در یک خبر رسمی اعلام نمود که به‌زودی یک به‌روزرسان رایگان برای بازی Desperados 3 منتشر خواهد شد که در آن بازی‌بازان می‌توانند در چالش‌های Baron’s Challenges شرکت نمایند و در نقش حیوانات مختلف به مانند مرغ، سگ یا گربه به ایفای نقش بپردازند.

دومین مجموعه از ماموریت‌های فرعی بازی Desperados 3 برای تمامی بازی‌بازان به صورت رایگان در نظر گرفته شده است که تحت عنوان Rescue Aid Society نیز شناخته می‌شود. در این چالش‌های جذاب و منحصر به فرد بازی‌بازان در نقش شخصیت‌های حیوانی قرار گرفته و باید به انجام ماموریت‌های مختلف بپردازند. شخصیت گربه Stella، شخصیت سگ Agent Floofs و شخصیت مرغ Sergeant Cluckers نام دارند که باید در مجموعه‌ای از ماموریت‌های جذاب و نفسگیر شرکت کنند و شخصیت Doc McCoy را از زندان نجات دهند. هر یک از این قهرمانان جالب دارای قدرت‌ها و ویژگی‌های منحصر به فرد خود هستند که در همکاری با یکدیگر معنا پیدا خواهند کرد. طبق ویدئویی که شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک از گیم‌پلی این به‌روزرسان جدید منتشر کرده است مشخص می‌شود که Stella بیشتر حواس نگهبانان را پرت خواهد کرد و می‌تواند به سطوح و ساختمان‌های گوناگون دست یابد، در حالی که Agent Floofs می‌تواند به نگهبانان حمله کرده و آن‌ها را گاز بگیرد.

همچنین طبق اطلاعات منتشر شده مشخص گردید که سه چالش دیگر نیز به صورت همزمان با Baron’s Challenges در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهند گرفت. اولین چالش جدید افزوده شده به بازی Desperados 3 تحت عنوان Three Men with No Name شناخته می‌شود که بیشتر حول گیم‌پلی مخفی‌کاری و کاوش در محیط آن پیاده‌سازی شده و برای توسعه‌ی آن از رمان کودک Where’s Waldo استفاده شده است. دومین چالش جدید Bear Trap Triplets که داستان و ماموریت‌های آن حول شخصیت شکارچی خرس مشهور یعنی Hector Mendoza شکل گرفته است و در نهایت سومین چالش مهیج که به بازی افزوده خواهد شد Some poor guy who fooled the baron and is now running for his life نام دارد که هنوز اطلاعات تکمیلی در مورد آن توسط استودیوی می‌می‌می گیمز یا شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک منتشر نشده است. عنوان Desperados 3 در نقدها و نمرات خود از نظر آزادی عمل طی کردن ماموریت‌های مختلف و ارزش تکرار بالا نقدهای مثبتی را دریافت کرده بود و حال بازی‌بازان آن می‌توانند با توجه به این حجم بالا از محتویات جدید و منحصر به فرد بار دیگر برای مدت طولانی سرگرم شوند و از چالش‌های اضافه شده نهایت لذت را ببرند.

بخش اول چالش‌های فرعی Baron’s Challenges به همراه چهار ماموریت اضافی دیگر نخستین بار در ماه ژوئیه سال جاری میلادی برای بازی Desperados 3 منتشر شد و حال خبر ارائه‌ی محتویات جدید به خوبی نشان می‌دهد که استودیوی می‌می‌می گیمز برای پشتیبانی طولانی مدت از این عنوان تاکتیکال و وسترن خود برنامه‌های زیادی دارد. البته اعضای این استودیو از زمان عرضه‌ی رسمی بازی با هواداران و بازی‌بازان محصول خود ارتباط ویژه‌ای برقرار کرده‌اند و ضمن ارائه‌ی اطلاعات و پاسخگویی به سوالات آن‌ها، به مواردی به مانند خلاقیت بازی‌بازان در طی کردن ماموریت‌ها و یا Speedrunها واکنش‌های جالبی را نشان می‌دهند.

عنوان استراتژی و تاکتیکال Desperados 3 هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم