ترنجی/ می دانیم که نوکیا محصولات جدیدش را به زودی معرفی خواهد کرد. با تیزرهای رسمی می بینیم که نوکیا یک گوشی ساده و یک گوشی هوشمند را به زودی معرفی خواهد کرد.

شرکت HMD گلوبال از محدودیت های تحمیل شده توسط همه گیری COVID-19 رنج می برد. این شرکت مجبور شد چندین گوشی هوشمند خود را که برای نیمه اول سال ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده بودند به تعویق بیندازد. حال، به نظر می رسد که این شرکت دوباره قصد دارد دو گوشی جدید را در هند معرفی کند. علاوه بر این، این شرکت در نمایشگاه IFA 2020 شرکت خواهد کرد که انتظار داریم دستگاه های بیشتری را نیز مشاهده کنیم. در بازار هند این شرکت امروز یک تیزر را منتشر کرد که نشان می دهد به زودی دو گوشی جدید منتشر می شوند.

تیزر طرح کلی دو دستگاه آینده را نشان می دهد. از آن به راحتی می توان فهمید که یکی از آن ها موبایل ساده و یکی موبایل هوشمند است.

تیزر جدید اوایل امروز تأیید کرد و به انتشار قریب الوقوع نوکیا C3 در این کشور نزدیک هستیم. جالب اینجاست که طرح کلی دستگاه در این تیزر با تصویر نوکیا C3 مطابقت دارد.

پیش از این نوکیا C3 در بازار جهانی معرفی شده است و با آن آشنایی داریم. درباره موبایل ساده این شرکت اطلاع خاصی نداریم اما شباهت به نوکیا ۳۳۱۰ می دهد. نظر شما چیست؟ منتظر گوشی های جدید نوکیا هستید؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم