ديجياتو/ وان پلاس اخيرا گوشي ميان رده نورد را معرفي کرده، با اين حال مي‌خواهد سهم بيشتري در بازار داشته باشد. در همين راستا در آينده از گوشي‌هاي ميان رده و اقتصادي جديدي رونمايي خواهد کرد.

ظاهرا وان پلاس مي‌خواهد در بخش گوشي‌هاي ميان رده و اقتصادي با برندهايي مانند شيائومي، ريلمي و سامسونگ رقابت کند. اخيرا افشاگري با حساب توييتري «Chun» اطلاعات جديدي درباره گوشي ميان رده جديد اين کمپاني چيني منتشر کرده است.

طبق گفته اين افشاگر، وان پلاس براي اين محصول خود چيپست اسنپدراگون ۶۶۲/۶۶۵ درنظر مي‌گيرد و اواخر ماه آينده ميلادي آن را معرفي مي‌کند. از آنجايي که اين پردازنده از شبکه 5G پشتيباني نمي‌کند، انتظار مي‌رود تنها در کشور هند به فروش برسد. احتمالا اين محصول قيمتي در محدوده ۲۱۳ تا ۲۴۰ دلار(حدود 5.3 ميليون تومان) داشته باشد.

يک حساب توييتري ديگر به نام «The Tech Guy» درباره گوشي اقتصادي اين برند اطلاعاتي منتشر کرده. اين دستگاه به چيپست اسنپدراگون ۴۶۰ مجهز خواهد شد که عملکرد پايينتري در مقايسه با پردازنده‌هاي سري اسنپدراگون ۶۰۰ کوالکام دارد. در حال حاضر اطلاعات بيشتري درباره اين محصول منتشر نشده، با اين حال با توجه به چيپست مورد استفاده، مي‌توان به عدم پشتيباني از شبکه 5G و قيمت کمتر از ۲۵۰ دلار آن پي برد.

وان پلاس نزديک به يک ماه پيش پس از چندين سال از يک گوشي ميان رده با نام نورد رونمايي کرد. اين گوشي هوشمند قيمت بسيار کمتري نسبت به گوشي‌هاي سري وان پلاس ۸ دارد، با اين حال همچنان از مشخصات فني مناسبي بهره مي‌برد.

اين گوشي هوشمند به صفحه نمايش ۶.۴۴ اينچي ۹۰ هرتزي مجهز شده و داراي چيپيست اسنپدراگون 765G با قابليت پشتيباني از شبکه 5G و دوربين اصلي چهارگانه است. وان پلاس نورد در نسخه‌هاي مختلف به فروش مي‌رسد که بالاترين مدل آن به ۱۲ گيگابايت رم و ۲۵۶ گيگابايت حافظه داخلي مجهز شده و قيمتي برابر ۴۹۹ يورو دارد.
 

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم