زومجي/ اين بازي موبايل حال‌وهوايي مثل Pokemon Go خواهد داشت، با هيولاهاي دنياي ويچر.
   
درحالي‌که کمتر از سه ماه تا انتشار جديدترين محصول استوديو سي دي پراجکت رد (CD Projekt Red) يعني بازي Cyberpunk 2077 باقي مانده، در جديدترين اخبار بازي شاهد معرفي بازي موبايل ويچر (The Witcher) از طرف اين شرکت هستيم؛ اثري که البته توسط استوديوي اصلي سي‌دي پراجکت رد توليد نمي‌شود و استوديو Spokko طراحي آن‌را برعهده دارد که در سال ۲۰۱۸ توسط اين شرکت براي توليد بازي‌هاي موبايل خريداري شده بود.

بازي The Witcher: Monster Slayer محصولي Free to Play خواهد بود که تا آخر امسال براي کاربران سيستم‌عامل‌هاي اندرويد و iOS عرضه مي‌شود و دنياي ويچر را از زاويه‌اي ديگر به طرفداران آن نشان مي‌دهد. بازي شباهت زيادي به آثاري چون پوکمون گو (Pokemon Go) دارد و مخاطبان با گشت‌وگذار در شهر مي‌توانند ازطريق GPS و قابليت‌هاي واقعيت افزوده (AR) با دنياي بازي ارتباط برقرار کنند و به جستجوي مناطق مختلف رفته و با هيولاهاي مرگبار به مبارزه بپردازند؛ هيولاهايي که تنوع خيلي بالايي هم دارند.

داستان اين بازي موبايل به قبل از ماجراجويي‌هاي شخصيت محبوب اين مجموعه يعني گرالت (Geralt of Rivia) مربوط مي‌شود و قابليت‌هاي مختلفي مثل تعقيب هيولاهاي جديد و قديمي و مطالعه روي ويژگي‌هاي مختلف آن‌ها را در دسترس مخاطبان قرار مي‌دهد و حتي با ساعات روز و حالات آب‌وهوا نيز در ارتباط خواهد بود؛ به اين معني که نوع آب‌وهواي محل زندگي شما در لحظه‌ي انجام بازي و همين‌طور روز يا شب بودن زمان بازي مي‌تواند به شما در شکست دادن راحت‌تر بعضي هيولاها کمک کند.

امکان ساختن مواردي مثل معجون، تله و آيتم‌هاي انفجاري نيز در بازي وجود دارد و المان‌هاي نقش‌آفريني مخصوصي هم براي آن در نظر گرفته شده که اجازه‌ي ارتقاي سطح کاراکتر را به بازيکن مي‌دهند. همچنين مأموريت‌هاي متنوعي هم براي بازي طراحي شده تا آن‌را از يک اثر ساده و بي‌هدف دور کند و عمق بيشتري به اين محصول جذاب بدهد.

سي‌دي پراجکت رد توانست با عرضه‌ي بازي ويچر 3 يکي از موفق‌ترين آثار اين نسل را ارائه دهد و اکنون بايد ديد Spokko با اين محصول خود در دنياي موبايل به چه جايگاهي مي‌رسد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم