ترنجي/ Android Auto به زودي آپديت جديدي دريافت خواهد کرد که رابط کاربري تنظيمات در آن کاملاً از نو طراحي شده است.

به تازگي کاربري در سايت رديت طراحي جديد را با بقيه به اشتراک گذاشته که در آن به وضوح مشخص است که يک رابط کاربري جديد که شامل تغييرات مثبت و المان‌هاي جديد مي‌شود قرار است به زودي در سيستم‌عامل مخصوص خودروي گوگل يعني Android Auto ظاهر شود. انتظار مي‌رود اين تغييرات اتصال گوشي هوشمند به خودرو را بيش‌ازپيش سهولت ببخشد که در ادامه به چند ويژگي جديد آن اشاره خواهيم کرد.

همان‌طور که در اسکرين شات هاي بالا مشاهده مي‌کنيد در رابط کاربري جديد دکمه‌اي بزرگ براي اتصال مستقيم به خودرو قرار داده شده است که روند اتصال را بيش‌ازپيش ساده مي‌کند. دکمه جديد بخش اتصال به خودروي قديم را که به سادگي بين بقيه تنظيمات گم مي‌شد جايگزين مي‌کند که حالا به لطف اين تغيير کوچک اين قابليت کليدي و اساسي نمايان‌تر از گذشته شده است.

گزينه اتصال با کابل USB نيز حذف شده است و به صفحه ديگري منتقل شده است که بعد از لمس دکمه اتصال به خودرو نمايان مي‌شود و به صورت تصويري شما را براي اتصال به خودرو چه با کابل چه به صورت بي‌سيم راهنمايي مي‌کند.در صفحه اتصال بي‌سيم جديد دستورالعمل تازه‌اي قرار داده شده است تا شما را براي اتصال به خودرو با دستورهاي صوتي ياري کند؛ همچنين اين صفحه دکمه جديدي براي اتصال با بلوتوث تعبيه شده است تا روند همگام‌سازي دستگاه شما و خودرو را سهولت ببخشد.

براي دريافت اين آپديت بايد نسخه جديد Google Play Services را دريافت کنيد که به صورت منطقه‌اي و خودکار براي همگان منتشر شده است؛ اگر شما اين تغييرات جديد را مشاهده نمي‌کنيد بايد منتظر بمانيد تا اين آپديت براي شما نيز منتشر شود يا به صورت دستي نسخه 5.5.602944 Android Auto و نسخه 20.30.19 Google Play Services را دريافت و نصب کنيد.

نظر شما درباره Android Auto و آپديت جديد آن چيست؟

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم