ترنجي/ با اينکه سوني در سالي جاري يک گوشي بالارده يعني Xperia 1 II را معرفي کرده، به تازگي با انتشار بيانيه‌اي اعلام کرده که به زودي رويدادي جديد براي معرفي محصولي نو از سري اکسپريا که احتمالا Xperia 5 II است را تدارک مي‌بينند. به اين ترتيب سوني اکسپريا ۵ مارک ۲ احتمالا ۲۷ شهريور ۹۹ معرفي شود.

اين کهنه‌ کار دنياي فناوري ژاپني اعلام کرده که در بيست و هفتم شهريور در ساعت يازده و نيم صبح مراسمي با موضوع معرفي محصولي جديد از سري اکسپريا برگزار مي‌شود. در ادامه تصويري که سوني در دعوت‌نامه براي خبرنگاران ارسال کرده را مشاهده مي‌کنيم که اطلاعات زيادي درباره جزئيات مراسم به ما نمي‌دهد و فقط ساعت و تاريخ در آن مشخص است.

به نظر شما جريان از چه قرار است؟ حدس ما اين است که سوني برنامه دارد تا گوشي Xperia 5 II را که ديروز ما به تصاوير و اطلاعات فاش شده از آن پرداختيم را به صورت رسمي معرفي کند.

همان‌طور که در تصوير فاش شده مشخص بود گوشي جديد با نسخه پارسال تفاوت آن‌چناني ندارد و از نکات متمايزکنندهٔ آن مي‌توان به اضافه‌شدن دکمه‌اي جديد در سمت راست گوشي اشاره کرد.

اندازه Xperia 5 II همچنان مشخص نيست اما باتوجه‌به اينکه Xperia 5 از پرچمدار سوني يعني Xperia 1 کوچک‌ترين بود پس تصور مي‌کنيم اين گوشي نيز جمع‌وجور و کامپکت باشد. مي‌توان اميدوار بود که اين دفعه سوني تمرکز خود را بر روي دوربين اين دستگاه در حقيقت همان‌طور که Xperia 1 II دستگاهي براي عکس‌برداري و فيلم‌برداري حرفه‌اي طراحي شد.

آيا شما براي گوشي جديد سوني يعني اکسپريا ۵ مارک ۲ هيجان‌زده هستيد؟ نظر خود را با ما در ميان بگذاريد؟

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم