مجله ديجي کالا/ در سال ۲۰۲۰ وان پلاس به غير از گوشي‌هاي هوشمند محصولات ديگري مانند تلويزيون هوشمند، ايرباد کاملا بي‌سيم و پد شارژ بي‌سيم را روانه‌ي بازار کرده است. حالا به نظر مي‌رسد در آينده نزديک قرار است اولين ساعت هوشمند وان پلاس به دست مشتريان برسد.

اين ساعت هوشمند با شماره مدل W301GB موفق به ثبت گواهي IMDA در کشور سنگاپور شده است که اين يعني در آينده نزديک شاهد عرضه آن خواهيم بود. بايد خاطرنشان کنيم اولين شايعات مربوط به ساعت هوشمند وان پلاس به سال ۲۰۱۶ برمي‌گردد و مدت‌ها قبل اعلام شد که در مراسم رونمايي از گوشي‌هاي وان‌پلاس ۸ شاهد معرفي اين ساعت خواهيم بود که در نهايت چنين چيزي محقق نشد.

متاسفانه در گواهي IMDA به هيچ جزيياتي از اين ساعت هوشمند اشاره‌اي نشده بنابراين نمي‌دانيم اين ساعت از ويژگي‌هاي بهره مي‌برد و در مورد قيمت آن هم هنوز هيچ اطلاعاتي فاش نشده است. در همين زمينه مي‌توانيم به شرکت اوپو اشاره کنيم که به همراه وان‌پلاس و چند شرکت ديگر زيرمجموعه هلدينگ BBK محسوب مي‌شوند.

شرکت اوپو مدتي قبل از اولين ساعت هوشمند خود به نام اوپو واچ رونمايي کرد و با توجه به اينکه قيمت پرچم‌داران اين دو شرکت معمولا مشابه يکديگر هستند، اين احتمال وجود دارد که اولين ساعت هوشمند وان پلاس با قيمت مشابه اوپو واچ به دست کاربران خواهد رسيد.

*عکس تزئيني است

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم