گیم فا/ سرانجام استودیوی آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) تاریخ انتشار بازی Hitman III را اعلام کرد. این بازی در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۹ (۲۰ ژانویه ۲۰۲۱) عرضه خواهد شد.

طبق اطلاعات جدید منتشر شده، بازی Hitman III دارای دو نسخه‌ی ویژه است. نسخه‌ی استاندارد تنها شامل بازی اصلی است و نسخه‌ی دیلاکس علاوه بر بازی اصلی، شامل بسته‌هایی مانند Deluxe Escalations، Deluxe Suits & Items، موسیقی متن و یک کتاب هنری دیجیتالی به نام The World of Hitman خواهد بود. افرادی که هر دو نسخه را پیش‌خرید کنند، بسته ویژه‌ای به نام Trinity Pack را دریافت می‌کنند که شامل ۹ آیتم ویژه در سه مجموعه‌ی مجزاست. این بسته سه لباس قرمز، سفید و مشکی از مامور ۴۷ را ارائه می‌دهد که هر یک دارای سلاح و کیف است. علامت مشهور هیتمن نیز برروی هر یک از آن‌ها به رنگ طلایی قرار دارد.

افرادی که نسخه‌‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان این بازی را خریداری کنند، می‌توانند به صورت رایگان آن را به نسخه‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس ارتقا دهند. همچنین این بازی برروی اکس‌باکس سری اکس از قابلیت Smart Delivery پشتیبانی می‌کند.

بازی Hitman III برای انتشار برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس، پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و استیدیا در نظر گرفته شده است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم