زومجي/ اکتيويژن در وبسايت کالاف ديوتي اعلام کرده که پلي‌استيشن 5 در تعطيلات ۲۰۲۰ در آمريکا و کانادا و اواخر سال ۲۰۲۰ در ساير نقاط جهان عرضه مي‌شود.
   
مي‌دانيم که کنسول‌هاي نسل بعد در تعطيلات سال ۲۰۲۰ ميلادي وارد بازار مي‌شوند. بااين‌حال بازه زماني تعطيلات، معمولا از اواخر اکتبر تا اواخر نوامبر (آبان تا آذر) است. جدا از شايعات منتشر شده، با اينکه تاريخ انتشار دقيقي از کنسول‌هاي نسل بعد در دسترس نيست، اما اکتيويژن (Activision) در وبسايت کالاف ديوتي مورد جالبي را منتشر کرده است.

طبق جديدترين اخبار بازي، در پايين وبسايت Call of Duty نوشته شده است که بازي Call of Duty: Black Ops Cold War در تاريخ ۲۳ آبان ماه (۱۳ نوامبر) براي کامپيوتر (ازطريق بتل‌نت)، پلي ‌استيشن 4 و ايکس ‌باکس وان عرضه مي‌شود. همچنين نسخه پلي ‌استيشن 5 بازي در تعطيلات ۲۰۲۰ ميلادي در آمريکا و کانادا و انتهاي سال ۲۰۲۰ هم در ساير نقاط جهان عرضه مي‌شود. ازاين‌رو، PS5 ابتدا در اختيار کاربران آمريکا قرار مي‌گيرد و سپس در ساير نقاط جهان عرضه مي‌شود.

اين احتمال وجود دارد که در ماه نوامبر (آبان يا آذر)، شاهد عرضه پلي‌استيشن 5 در آمريکا و کانادا باشيم و در ماه دسامبر (آذر يا دي) هم در اختيار ساير کاربران نقاط جهان قرار بگيرد. نظر شما در مورد اين نوشته در وبسايت کالاف ديوتي چيست؟ 

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم