سخت افزار/ معرفي کامپيوتر MSI Pro 22XT انجام شد. بدون شک MSI نه تنها يکي از رهبران بازار در صنعت سخت‌افزار بازي است بلکه پيشگام بودخ و يک کمپاني کاملا ابتکاري نيز مي‌باشد. MSI هميشه فناوري‌هايي را به دنيا عرضه مي‌کند که باعث حيرت همه مي‌شود. از آنجايي که اين کمپاني غيرقابل پيش‌بيني است، MSI در حال توسعه محصولات شيک، پايدار، همراه با بهترين عملکرد براي انواع کاربران است. سري کامپيوترهاي MSI Pro براي استفاده‌هاي تجاري و حرفه‌اي ساخته شده است. اين کامپيوتر با قطعات قابل اعتماد و بهينه ساخته شده و کاربردهاي منحصر به فردي براي انواع موقعيت‌ها، براي بالا بردن لذت تجربه دارد.

کامپيوتر MSI Pro 22XT، يک رايانه شخصي All in One است که مي‌تواند سبک زندگي شما را از جهات مختلف تغيير دهد. با داشتن پنل IPS و وضوح کامل HD، با کيفيت 1080p اين کامپيوتر باعث شده تا هر آنچه که براي شما نياز است را مشاهده کنيد. با استفاده از پنل IPS درجه يک، رنگ‌ها و روشنايي صفحه در اين کامپيوتر بهينه شده تا از کار با جزئيات و ديدن آن‌ها لذت ببريد. زاويه ديد پنل IPS اين کامپيوتر، اين اطمينان را حاصل مي‌کند که بدون توجه به زاويه ديد شما بتوانيد صفحه را مشاهده کرده، اطلاعات صحيحي از صفحه نمايش را دريافت کنيد.

صرفه جويي در وقت با طراحي مناسب
کامپيوتر MSI Pro 22XT 10M به عنوان يک کامپيوتر شخصي راحت و قابل ارتقاء مي‌باشد که اين ويژگي‌ها را به لطف صفحه نمايش با قابليت لمس 10 نقطه‌اي، راحتي در ارتقاء HDD، کنترل OSD و طراحي VESA خود به دست آورده است. با تشکر از اين ويژگي‌ها، Pro 22XT 10M نه تنها مي‌تواند راندمان کاري را بهبود ببخشد بلکه براي انواع مختلف شرايط نيز مناسب است.

صفحه لمسي با قابليت لمس 10 نقطه به صورت همزمان، يک تجربه روان را براي کاربران فراهم مي‌کند و با لمس کردن نوک انگشتان خود مي‌توانند سريعترين پاسخ را از اين کامپيوتر دريافت کنند. هاردديسک اين کامپيوتر به گونه‌اي طراحي شده تا بتوان آن را به راحتي ارتقاء داد، تا اطلاعات بيشتري را بتوان در آن جاي داد. از قابليت‌هاي ديگر اين کامپيوتر، طراحي VESA است تا Pro 22XT 10M را در هر کجا که مي‌خواهند به راحتي قرار دهند. اين ويژگي‌ها براي پشتيباني کامل از نياز کاربران طراحي شده و به آن‌ها کمک مي‌کند تا از وقت خود بهترين استفاده را ببرند.

 
گسترش ويژگي‌ها با MP241
به کاربردهاي بيشتري نياز داريد؟ آيا به ديد بيشتري نياز داريد؟ جاي نگراني نيست. اگر به صفحه نمايشي غير از صفحه نمايش اين کامپيوتر نيازمند هستيد، مي‌توانيد MP241 را با درگاه HDMI موجود در اين کامپيوتر به آن اضافه نماييد. اين کار باعث مي‌شود تا شما بتوانيد چند کار را به صورت همزمان در جلسات و يا محل کار خود انجام دهيد. MP241 يک مانيتور حرفه‌اي با پنل IPS و 23.8 اينچي است که داراي طراحي ضد تابش نور است و براي استفاده‌هاي طولاني مدت مناسب است و مي‌تواند فشار به چشم را در حين کار کاهش دهد. علاوه بر اين MP241 داراي طراحي VESA است تا کاربران بتوانند همزمان با کامپيوتر MSI Pro 22XT 10M اين مانيتور را نيز بر روي ديوار نصب نمايند. در کل با استفاده از اين سيستم کاربران مي‌توانند از فضاي کاري خود بيشترين استفاده و بيشترين لذت را ببرند. مهم نيست که شما در دفتر، خانه، يا خارج از خانه هستيد، تنها آنچه که شما نياز داريد Pro 22XT 10M و MP241 است.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم