گيم فا/ شرکت بنداي نمکو (Bandai Namco) دومين تريلر بازي اکشن نقش آفريني Scarlet Nexus را در طي مراسم Gamescom 2020 با طرفداران به اشتراک گذاشت و اطلاعات جديدي را از شخصيت‌هاي بازي منتشر کرد.

داستان بازي Scarlet Nexus در مورد گروهي از سربازان ويژه با نام OSF است که بايد با بهره بردن از قدرت‌هاي منحصر به فرد خود، با دشمنان مرموزي تحت عنوان Others مبارزه کنند.

در ادامه کمي در مورد برخي از شخصيت‌ها و جزئيات حاضر در بازي توضيح مي‌دهيم:

شخصيت‌ها

Kasane Randall

قدرت ويژه: ؟

جايگاه در OSF: ؟

 زني مرموز که Yuito، شخصيت اصلي بازي، او را در طي يکي از نبرد‌هايش با Others ملاقات مي‌کند. او شخصي جذاب و رُک بوده، اما چهر‌ه‌اش شبيه يکي از سربازان OSF است که جان Yuito را در زمان کودکي‌ او نجات داده بود. Kasane نيز ظاهراً يک سرباز OSF است…

Hanabi Ichijo

قدرت ويژه: Pyrokinesis

جايگاه در OSF: استخدامي جديد

 يک دختر پرانرژي و شاد که دوست دوران کودکي Yuito نيز محسوب مي‌شود. با اين‌که او ابتدا به همراه Yuito به يک مدرسه‌ي معمولي مي‌رفت، اما پس از اين‌که OSF او را براي يگان خود انتخاب کرد، Hanabi به يک مدرسه‌ي آموزشي منتقل شد و در نهايت به طور رسمي به استخدام OSF درآمد و دوباره به Yuito ملحق شد.

Nagi Karman

قدرت ويژه: Aerokinesis


جايگاه در OSF: استخدامي جديد

 يک مرد جوان خوش دل که با Yuito آشنايي دارد؛ اين دو مدت زمان زيادي را در يک مدرسه‌ي آموزشي با هم تمرين کردند تا براي عضويت در OSF آماده شوند. او Yuito را دوست نزديک خود مي‌داند.

Fubuki Spring

قدرت ويژه: Cooling

جايگاه در OSF: بيست و هفت سال سابقه

 فرمانده‌ي ارتش OSF و بهترين عضو گروه. او به لطف ظاهر جذابش طرفداران زيادي دارد. او يکي از «Septentrion» است؛ گروهي هفت نفره که در درون OSF داراي قدرت‌هاي خارق العاده‌اي هستند.

سيستم‌ها:

SAS SYstem

قدرت ويژه‌ي يکي از همراهان خود را در حين مبارزه قرض بگيريد. شما همچنين مي‌توانيد چندين قدرت ويژه را به صورت همزمان استفاده کنيد.

Drive System

يک حمله‌ي ويژه که با پر کردن نوار مشخص شده قابل اجراست که با افزايش توانايي فيزيکي، به شما اجازه مي‌دهد از مهارت‌هاي قدرت‌مند psychokinesis استفاده کنيد. البته فعال کردن Drive System عواقب خاصي دارد.
بازي Scarlet Nexus در تاريخي نامشخص براي کنسول‌هاي پلي‌استيشن ۴، پلي‌استيشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سري اکس و پلتفرم رايانه‌هاي شخصي منتشر خواهد شد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم