گیم فا/ شرکت بندای نمکو (Bandai Namco) دومین تریلر بازی اکشن نقش آفرینی Scarlet Nexus را در طی مراسم Gamescom 2020 با طرفداران به اشتراک گذاشت و اطلاعات جدیدی را از شخصیت‌های بازی منتشر کرد.

داستان بازی Scarlet Nexus در مورد گروهی از سربازان ویژه با نام OSF است که باید با بهره بردن از قدرت‌های منحصر به فرد خود، با دشمنان مرموزی تحت عنوان Others مبارزه کنند.

در ادامه کمی در مورد برخی از شخصیت‌ها و جزئیات حاضر در بازی توضیح می‌دهیم:

شخصیت‌ها

Kasane Randall

قدرت ویژه: ؟

جایگاه در OSF: ؟

 زنی مرموز که Yuito، شخصیت اصلی بازی، او را در طی یکی از نبرد‌هایش با Others ملاقات می‌کند. او شخصی جذاب و رُک بوده، اما چهر‌ه‌اش شبیه یکی از سربازان OSF است که جان Yuito را در زمان کودکی‌ او نجات داده بود. Kasane نیز ظاهراً یک سرباز OSF است…

Hanabi Ichijo

قدرت ویژه: Pyrokinesis

جایگاه در OSF: استخدامی جدید

 یک دختر پرانرژی و شاد که دوست دوران کودکی Yuito نیز محسوب می‌شود. با این‌که او ابتدا به همراه Yuito به یک مدرسه‌ی معمولی می‌رفت، اما پس از این‌که OSF او را برای یگان خود انتخاب کرد، Hanabi به یک مدرسه‌ی آموزشی منتقل شد و در نهایت به طور رسمی به استخدام OSF درآمد و دوباره به Yuito ملحق شد.

Nagi Karman

قدرت ویژه: Aerokinesis

جایگاه در OSF: استخدامی جدید

 یک مرد جوان خوش دل که با Yuito آشنایی دارد؛ این دو مدت زمان زیادی را در یک مدرسه‌ی آموزشی با هم تمرین کردند تا برای عضویت در OSF آماده شوند. او Yuito را دوست نزدیک خود می‌داند.

Fubuki Spring

قدرت ویژه: Cooling

جایگاه در OSF: بیست و هفت سال سابقه

 فرمانده‌ی ارتش OSF و بهترین عضو گروه. او به لطف ظاهر جذابش طرفداران زیادی دارد. او یکی از «Septentrion» است؛ گروهی هفت نفره که در درون OSF دارای قدرت‌های خارق العاده‌ای هستند.

سیستم‌ها:

SAS SYstem

قدرت ویژه‌ی یکی از همراهان خود را در حین مبارزه قرض بگیرید. شما همچنین می‌توانید چندین قدرت ویژه را به صورت همزمان استفاده کنید.

Drive System

یک حمله‌ی ویژه که با پر کردن نوار مشخص شده قابل اجراست که با افزایش توانایی فیزیکی، به شما اجازه می‌دهد از مهارت‌های قدرت‌مند psychokinesis استفاده کنید. البته فعال کردن Drive System عواقب خاصی دارد.
بازی Scarlet Nexus در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم