گیم فا/ در اوایل ماه جاری میلادی بود که استودیوی چینی گیم‌ ساینس (Game Science) نمایش جدید از بازی شگفت‌انگیز و ماجراجویی خود با نام Black Myth: WuKong را منتشر کرد که قرار است در آینده برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد. حال به تازگی استودیوی مذکور تیزر کوتاهی از این عنوان را منتشر کرده است که در آن نبرد‌های بزرگ به همراه صدها سرباز در میدان جنگی منحصر به فرد دیده می‌شود. 

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی استودیوی گیم ساینس، برای توسعه‌ی بازی Black Myth: WuKong از موتور بازی‌سازی Unreal Engine 4 استفاده شده و قرار است به همراه گیم‌پلی روان و گرافیکی خیره‌کننده در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد. این بازی در واقع برروی داستان Monkey King و قدرت‌های منحصر به فرد وی در مبارزات تمرکز خواهد داشت. علاوه بر انواع سلاح و تجهیزات مختلف، Monkey King بیش از ۷۲ قابلیت منحصر به فرد را در مبارزات خود به کار خواهد گرفت و به نظر می‌رسد شاهد تنوع بسیار بالایی در نبرد‌ها و گیم‌پلی خواهیم بود.

طبق گفته‌های استودیوی گیم ساینس، نمایش‌هایی که تاکنون از بازی Black Myth: WuKong مشاهده کرده‌ایم همگی مربوط به نسخه‌ی اولیه‌ی بازی می‌شوند. چندی پیش تریلر رسمی معرفی این بازی به صورت عمومی منتشر شد که با استقبال و تحسین بازی‌بازان همراه شد. شما در پایان می‌توانید تیزر جدید و کوتاه این بازی را در زیر مشاهده نمایید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم