گيم فا/ شرکت مادوس گيمز (Modus Games) و استوديوي مادوس (Modus Studios) شب گذشته و در جريان شب افتتاحيه‌ي مراسم Gamescom، از دنباله‌ي بازي Override: Mech City Brawl رونمايي کردند. به گفته‌ي تيم سازنده، بازي Override 2: Super Mech League در تعطيلات پاياني سال جاري ميلادي در دسترس کاربران و هواداران قرار خواهد گرفت.

بازي Override: Mech City Brawl در سال ۲۰۱۸ منتشر و با استقبال بسيار خوب بازي‌بازان و منتقدين روبه‌رو شد. حال پس از گذشته حدود ۲ سال از انتشار نسخه‌ي اول، تيم سازنده از نسخه‌ي دوم سري با عنوان Override 2: Super Mech League رونمايي کرده است.

در اين بازي، شما نقش خلبان يک ربات غول‌پيکر را ايفا مي‌کنيد که بايد با مبارزه با ديگران رتبه‌ي خود را بالا برده و به قهرمان مسابقات تبديل شويد. به گفته‌ي تيم سازنده، هر يک از ربات‌هاي حاضر در بازي توانايي‌ها، حرکات، حملات و تکنيک‌هاي خاص خود را در اختيار شما قرار خواهند داد.

اين عنوان در تعطيلات پاياني سال جاري ميلادي در دسترس کاربران پلتفرم رايانه‌هاي شخصي و کنسول‌هاي اکس‌باکس سري اکس، پلي‌استيشن ۵، اکس‌باکس وان، پلي‌استيشن ۴ و نينتندو سوييچ قرار خواهد گرفت.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم