ترنجي/ برنامه هاي دقيق سامسونگ براي ارايه آپديت اندرويد ۱۱ به تلفن هاي هوشمند خود فعلا ناشناخته مانده است، اما مطمئن باشيد که سري Galaxy S20 از اولين دستگاه هايي  است که اين به روزرساني را دريافت مي کند. امروز گلکسي اس ۲۰ پلاس با اندرويد ۱۱ و مرورگر جديد ديده شده است. اين به ما مي گويد که پرچمدار نيمه اول سال ۲۰۲۰ سامسونگ به زودي اندرويد ۱۱ را که بعضي به آن کيک مخملي قرمز مي گويد، خواهد چشيد.

اولين سرنخ هايي که نشان مي دهد سامسونگ شروع به توسعه اندرويد ۱۱ براي گلکسي اس ۲۰ کرده است، در ماه ژوئيه پديدار شد. در حالي که در اوايل ماه جاري Galaxy S20 Plus نيز در يک بنچمارک آنلاين با اندرويد ۱۱ مشاهده شد. نسخه سيستم عامل در حال توسعه است، در اينجا اما گلکسي اس ۲۰ پلاس را که اندرويد ۱۱ اجرا مي کند اخيرا در HTML5t بنچمارک شده است.

علاوه بر نسخه جديدتر سيستم عامل اندرويد، بنچمارک HTML همچنين نشان داد که گلکسي اس ۲۰ پلاس در حال آزمايش مرورگر اينترنت سامسونگ نسخه ۱۳ است. اين نسخه هنوز براي عموم منتشر نشده است، زيرا نرم افزار سامسونگ اينترنت اين هفته اخير به نسخه 12.1.2.5 رسيده است. ما نمي دانيم که نسخه 13.0 چه ويژگي هايي را به ارمغان مي آورد، اما به هر صورت گلکسي اس ۲۰ پلاس که با اجراي اين ترکيب سيستم عامل و نرم افزار مورد آزمايش قرار گرفت و 469 امتياز از حداکثر 555 در HTML5test کسب کرد.

سامسونگ هيچ اطلاعيه اي در مورد زمان ارائه نسخه بتا بازتر از Android 11 به دارندگان Galaxy S20 اعلام نکرده است . البته به ياد داريم که رابط کاربري One UI 3.0 مبتني بر Android 11 در اوايل اين ماه وارد مرحله قبل از بتا شد، که به تعداد کمي از متقاضيان اجازه مي دهد در کره جنوبي و ايالات متحده آمريکا آن را دريافت کنند. اما اگر گذشته به ما مي گويد اولين نسخه بتا عمومي اندرويد ۱۱ بايد در ماه اکتبر يا حدودا در سري Galaxy S20 قرار بگيرد.

نظر شما چيست؟ منتظر آپديت اندرويد ۱۱ هستيد؟

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم