گيم فا/ شرکت نيکان (Nacon) به تازگي اعلام کرده است که بازي جذاب Blood Bowl III اوايل سال ۲۰۲۱ ميلادي براي پلي‌استيشن ۴، اکس‌باکس وان، نينتندو سوييچ، رايانه‌هاي شخصي و کنسول‌هاي نسل بعد عرضه خواهد شد. همچنين اخيراً تريلر جديدي از ساخته‌ي سيانيد (Cyanide) منتشر شده است که فوتبال فانتزي دنياي Warhammer را نشان مي‌دهد و شما مي‌توانيد آن را در همين خبر مشاهده بفرمائيد.

Blood Bowl III يک بازي استراتژي نوبتي در جهان Warhammer است که در مسابقات فوتبال فانتزي آن، الف‌ها، ارک‌ها، انسان‌ها و ديگر موجودات با تَنه زدن، مشت، لگد و سلاح‌هاي مختلف براي تصاحب توپ با يکديگر مي‌جنگند.

به عنوان مربي تيم، شما بايد به بازيکنان خود دستور دهيد؛ براي مثال، حرکت حريفان خود را با دفاع کردن محدود کرده و کساني بر سر راه شما قرار دارند را نقش بر زمين کنيد. تمام اعضاي تيم شما در طي بازي تجربه کسب کرده و به مهارت‌هاي جديدي مسلط مي‌شوند. اما بايد حواستان باشد. هميشه احتمال مصدوميت وجود دارد؛ مخصوصاً زماني که داور بازي يک goblin است که اکثر حرکات خشن را ناديده مي‌گيرد. برخي از بازيکنان ممکن است با پاي شکسته از زمين خارج شوند و برخي ديگر نيز احتمال دارد در طول بازي جان خود را از دست بدهند.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم